Zapomněli jste heslo?;
„Protože je naše kuchařská soutěž jakýmsi vyvrcholením celoročních aktivit v oblasti správné výživy, nákupu i přípravy svačin, přejmenovali jsme ji letos na Finále Zdravé 5. Zadání a mechanika však zůstávají stejné - motivujeme děti, aby jídlo připravovaly i jedly s láskou a užívaly si společně strávené okamžiky s těmi, kterým občerstvení připraví. Proto bude porota kromě nápaditého a správně vyváženého receptu hodnotit i myšlenku společné svačinové párty.”

Finále

Celostátní finále se uskuteční v sobotu 9. června 2018 od 10 hodin (registrace týmů od 9:30) na Plechárně (Bryksova 1002/20, Praha - Černý Most,http://www.plecharnacernymost.cz/). Na cestovné do Prahy budeme dětem přispívat částečnou úhradou nákladů.

25 soutěžních týmů připraví před zraky poroty pohoštění na párty - pokrm studené kuchyně s důrazem na kreativitu, složení (vyváženost pokrmu), celkový dojem. A protože se jedná o finále celoročních aktivit Zdravé 5, na finalisty čekají i další drobné vědomostní disciplíny, na které není třeba se předem konkrétně připravovat  😊

Všechny suroviny na přípravu pokrmu i dekorace si tým přiveze vlastní.

V porotě finálového kola zasednou: herečka a bloggerka Marie Doležalová, mladý talentovaný kuchař Martin Škoda, kuchař ze sítě restaurací Ambiente Martin Placák, odbornice na výživu Zuzana Komůrková a manažerka komunikace značky Albert Barbora Vanko.

Na účastníky finále čekají hezké věcné ceny, vítězové každé soutěžní kategorie získají navíc i velkou zážitkovou odměnu – víkend v Ekocentru Orlov u Příbrami od pátku 22. do neděle 24. června 2018. Podívejte se do fotogalerie, jak si to v předchozích ročnících vítězové užili.

Nadační fond Albert si vymezuje právo případné změny podmínek nebo termínů soutěže, které včas oznámí na www.zdrava5.cz a emailem škole nebo zařízení.

KONTAKT

Pro více informací kontaktujte Evu Nepokojovou,
e.nepokojova@nadacnifondalbert.cz nebo 777 210 947.