Zapomněli jste heslo?;
„Protože je naše kuchařská soutěž jakýmsi vyvrcholením celoročních aktivit v oblasti správné výživy, nákupu i přípravy svačin, přejmenovali jsme ji letos na Finále Zdravé 5. Zadání a mechanika však zůstávají stejné - motivujeme děti, aby jídlo připravovaly i jedly s láskou a užívaly si společně strávené okamžiky s těmi, kterým občerstvení připraví. Proto bude porota kromě nápaditého a správně vyváženého receptu hodnotit i myšlenku společné svačinové párty.”

Finále

Celostátní finále se uskuteční v pátek 8. nebo v sobotu 9. června 2018 (datum a místo budou brzy upřesněny) v Praze. Na cestovné do Prahy budeme dětem přispívat částečnou úhradou nákladů.

25 soutěžních týmů připraví před zraky poroty pohoštění na párty - pokrm studené kuchyně s důrazem na kreativitu, složení (vyváženost pokrmu), celkový dojem. A protože se jedná o finále celoročních aktivit Zdravé 5, na finalisty čekají i další drobné vědomostní disciplíny, na které není třeba se předem konkrétně připravovat 😊

Všechny suroviny na přípravu pokrmu i dekorace si tým přiveze vlastní.

Další program finálového kola včetně členů poroty z řad celebrit je pro účastníky prozatím překvapením.

Na účastníky finále čekají hezké věcné ceny, vítězové každé soutěžní kategorie získají navíc i velkou zážitkovou odměnu – víkend na farmě v orlově u Příbrami od pátku 15. do neděle 17. června 2018. Podívejte se do fotogalerie, jak si to v předchozích ročnících vítězové užili.

Nadační fond Albert si vymezuje právo případné změny podmínek nebo termínů soutěže, které včas oznámí na www.zdrava5.cz a emailem škole nebo zařízení.

KONTAKT

Pro více informací kontaktujte Evu Nepokojovou,
e.nepokojova@nadacnifondalbert.cz nebo 777 210 947.