Škola

Pro školy

Do programu Zdravá Pětka se může přihlásit každá základní i mateřská škola v České republice prostřednictvím žlutého tlačítka Registrace školy. Vzdělávací program poskytuje Nadační fond Albert zdarma. Výuka může probíhat každý pracovní den školního roku v prostorách školy. Vyučovací blok pro jednu třídu trvá dvě vyučovací hodiny. Program vede lektor Zdravé Pětky, který zajistí všechny pomůcky i potraviny k výuce potřebné. Více informací naleznete v sekci Výukové programy.

Zapojené školy
 

Jedná se o všechny školy, kde již proběhl program Zdravé Pětky.
Škola Město Kraj
1. základní škola, Rakovník, Martinovského 153 Rakovník Středočeský kraj
1.mateřská škola Jindřichův Hradec II Jindřichův Hradec Jihočeský kraj
1.ZŠ Pardubice-Polabiny Pardubice Pardubický kraj
1.ZŠ Sedlčany Sedlčany Středočeský kraj
10. základní škola Plzeň, nám. Míru 6, příspěvková organizace Plzeň Plzeňský kraj
14.ZŠ Plzeň Plzeňský kraj
15.ZŠ - odloučené pracoviště Plzeň-Křimice Plzeň-Křimice Plzeňský kraj
16.základní škola a mateřská škola, Plzeň, Americká třída 30, příspěvková organizace Plzeň Plzeňský kraj
17. ZŠ a MŠ Plzeň, Malická 1 plzeň Plzeňský kraj
17.ZŠ a MŠ Plzeň Plzeňský kraj
2. ZŠ J. A. Komenského Milevsko Milevsko Jihočeský kraj
2.MŠ Litomyšl Litomyšl Pardubický kraj
2.ZŠ Plzeň Plzeňský kraj
20.Základní škola Plzeň Plzeňský kraj
28. základní škola Plzeň Plzeňský kraj
3 ZŠ DRUŽBY HOLEŠOV HOLEŠOV Zlínský kraj
3. základní škola Cheb Cheb Karlovarský kraj
3. ZŠ Rakovník Rakovník Středočeský kraj
31.ZŠ Plzeň Plzeňský kraj
6. mateřská škola Plzeň, Republikánská 25, příspěvková organizace Plzeň Plzeňský kraj
6. ZŠ Cheb Cheb Karlovarský kraj
7. ZŠ Most Most Ústecký kraj
Anglicko-české gymnázium AMAZON Praha 1 Hlavní město Praha
Bělohradská mateřská škola Lázně Bělohrad Královéhradecký kraj
Bibi školička Zlín Zlínský kraj
Bydlení pro matky a děti v tísni Dalov Olomoucký kraj
Centrum83, poskytovatel soc. služeb Mladá Boleslav Středočeský kraj
Církevní mateřská škola Tábor Jihočeský kraj
Církevní základní škola Boorhrádek Borohrádek Královéhradecký kraj
Církevní základní škola svaté Ludmily v Hradci nad Moravicí Hradec nad Moravicí Moravskoslezský kraj
DC BARBORKA České Budějovice Jihočeský kraj
DDU Homole, SVP České Budějovice České Budějovice Jihočeský kraj
Dětský domov Nová Ves u Chotěboře Vysočina
Dětský domov a školní jídelna MAŠŤOV Ústecký kraj
Dětský domov a Školní jídelna, Tuchlov 47, příspěvková organizace Teplice Ústecký kraj
Dětský domov Hrotovice Hrotovice Vysočina
Dětský domov se školou Slaný Slaný Středočeský kraj
Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Písek Jihočeský kraj
DOMUS - Centrum pro rodinu Plzeň Plzeňský kraj
Dům dětí a mládeže Symfonie, Poděbrady Poděbrady Středočeský kraj
Evropská základní škola Brno Jihomoravský kraj
Fakultní základní škola Olomouc Olomouc Olomoucký kraj
FZŠ Barrandov II Praha 5 Hlavní město Praha
FZŠ České Mládeže Ústí nad Labem Ústecký kraj
FZŠ Mezi Školami Praha Hlavní město Praha
Gymnázium Brno-Řečkovice Brno Jihomoravský kraj
Gymnázium Luďka Pika Plzeň Plzeňský kraj
Gymnázium Ostrava-Zábřeh Ostrava-Zábřeh Moravskoslezský kraj
Gymnázium Roznov pod Radhoštěm Rožnov pod Radhoštěm Zlínský kraj
Hradištko Hradištko Praha západ Středočeský kraj
I.mateřská škola Preciosa, o.p.s. Jablonné v Podještědí Liberecký kraj
I.ZŠ Zruč nad Sázavou Zruč nad Sázavou Středočeský kraj
II. mateřská škola Preciosa, o.p.s. Liberec 24 Liberecký kraj
II. MŠ Stochov Stochov Středočeský kraj
Integrovaná základní škola a mateřská škola Sruby Pardubický kraj
Jesle a stacionář pro děti s očními vadami Cheb Karlovarský kraj
Jiloro Šternberk Šternberk Olomoucký kraj
Křesťanská ZŠ a MŠ J. A. Komenského Liberec Liberecký kraj
LINGUA UNIVERSAL soukromá základní škola a mateřs Litoměřice Ústecký kraj
Masarykova Morašice u Litomyšle Pardubický kraj
Masarykova jubilejní základní a mateřská škola Černilov Královéhradecký kraj
Masarykova jubilejní základní škola a Mateřská škola Horní Štěpánov Horní Štěpánov Olomoucký kraj
Masarykova MŠ a ZŠ Bobnice Bobnice Středočeský kraj
Masarykova základní škola a Mateřská škola Hradec Králové-Plotiště nad Labem Královéhradecký kraj
Masarykova základní škola a mateřská škola Melč, okres Opava, příspěvkoévá organizace Melč Moravskoslezský kraj
Masarykova základní škola Dymokury Dymokury Středočeský kraj
Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 Klatovy 4 Plzeňský kraj
Masarykova základní škola Lanžhot Lanžhot Jihomoravský kraj
Masarykova základní škola Litoměřice Litoměřice Ústecký kraj
Masarykova základní škola Obecnice Obecnice Středočeský kraj
Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice Velká Bystřice Olomoucký kraj
Masarykova ZŠ a OA Tanvald Tanvald Liberecký kraj
Masarykova ZŠ Dolní Roveň, okres Pardubice Dolní Roveň Pardubický kraj
Masarykova ZŠ, Broumov Broumov Královéhradecký kraj
Materska skola Slatinice, p.o., Slatinice Slatinice Olomoucký kraj
Mateřská škola Velké Němčice Jihomoravský kraj
mateřská škola Poděbrady Středočeský kraj
Mateřská škola Vrchlabí Královéhradecký kraj
mateřská škola Litoměřice Ústecký kraj
mateřská škola Zlín Zlínský kraj
Mateřská škola Perná 88 Jihomoravský kraj
Mateřská škola Hradec Králové Královéhradecký kraj
Mateřská škola Mohelnice Olomoucký kraj
Mateřská škola Praha 10 - Strašnice Hlavní město Praha
Mateřská škola Třinec Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Třinec Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Libčice nad Vltavou Středočeský kraj
Mateřská škola Olomouc Olomoucký kraj
Mateřská škola Ohnišťany Královéhradecký kraj
Mateřská škola Drnholec Jihomoravský kraj
Mateřská škola Městec Králové Středočeský kraj
MATEŘSKÁ ŠKOLA PERUC Ústecký kraj
Mateřská škola Kopřivnice Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Bruntál Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Krucemburk Vysočina
Mateřská škola Zálší Pardubický kraj
Mateřská škola Kovanice Středočeský kraj
Mateřská škola Ostrava - Hrabůvka Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Brno Jihomoravský kraj
Mateřská škola Konstantinovy Lázně Plzeňský kraj
Mateřská škola Uničov Olomoucký kraj
Mateřská škola Šternberk Šternberk Olomoucký kraj
Mateřská škola " U Krtečka" Praha 5 - Motol, Kudrnova 235 Praha 5 Hlavní město Praha
Mateřská škola " V zahradě " Liberec, Žitavská 122/68,příspěvková organizace Liberec 11 Liberecký kraj
Mateřská škola "Jablůňka",Liberec,Jabloňová 446/29, příspěvková organizace Liberec - Staré Pavlovice Liberecký kraj
Mateřská škola "Sluníčko"Liberec Liberec Liberecký kraj
Mateřská škola 4 pastelky, Praha 4, Sedlčanská 14 Praha 4 Hlavní město Praha
Mateřská škola A. Gavlase 12a Ostrava-Dubina Ostrava Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Albrechtická Praha 9 Hlavní město Praha
Mateřská škola Alergo Žatec Ústecký kraj
Mateřská škola Běrunice Běrunice Středočeský kraj
Mateřská škola Bludov, příspěvková organizace Bludov Olomoucký kraj
Mateřská škola Brno Brno Jihomoravský kraj
Mateřská škola Brodek u Prostějova Brodek u Prostějova Olomoucký kraj
Mateřská škola Bruntál Bruntál Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Bruntál, Smetanova 21 Bruntál Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Břeclav, Osvobození 1 Břeclav Jihomoravský kraj
Mateřská škola Březová Březová u Sokolova Karlovarský kraj
Mateřská škola Budišov nad Budišovkou Budišov nad Budišovkou Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Bukovany Bukovany Karlovarský kraj
Mateřská škola CIPÍSKOVÁ Písková Lhota Středočeský kraj
Mateřská škola Citice Citice Karlovarský kraj
Mateřská škola Cvikov, Sídliště 592/II, příspěvková orgnizace Cvikov Liberecký kraj
Mateřská škola Čapka Choda OLOMOUC Olomoucký kraj
Mateřská škola Česká Bříza,příspěv.organizace Česká Bříza Plzeňský kraj
Mateřská škola Česká Třebová, Habrmanova Česká Třebová Pardubický kraj
Mateřská škola Čtyřlístek Třebíč Třebíč Vysočina
Mateřská škola Dačice Dačice Jihočeský kraj
Mateřská škola Dětský svět, Opava Opava Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Dětský svět, Opava, příspěvková organizace Opava Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Dobré Dobré Královéhradecký kraj
Mateřská škola Dobré Pole Březí Jihomoravský kraj
Mateřská škola Duběnka Jihlava Vysočina
mateřská škola Emila Pittera České Budějovice Jihočeský kraj
Mateřská škola Holubov Holubov Jihočeský kraj
Mateřská škola Chomutov-13 pracovišť Chomutov Ústecký kraj
Mateřská škola Jablonec nad Nisou ,Švédská 14, příspěvková organizace /součástí příspěvkové organiza Jablonec nad Nisou Liberecký kraj
Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Lovecká 11, příspěvková organizace Jablonec nad Nisou Liberecký kraj
Mateřská škola Janákova Praha Hlavní město Praha
Mateřská škola Jarní, Vyškov, příspěvková organizace, ul. Jarní 4/639, 682 01 Vyškov Vyškov Jihomoravský kraj
Mateřská škola Jeřabinka Koprivnice Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Jeřice Hořice Královéhradecký kraj
Mateřská škola Josefínka a Vendelínek o.p.s. Praha 10 Hlavní město Praha
Mateřská škola K Lukám Praha Hlavní město Praha
Mateřská škola Kamarád Litoměřice Ústecký kraj
Mateřská škola Kamarád,Brno,Čtvrtě 3 Brno Jihomoravský kraj
Mateřská škola Kamínek, Harrachov Harrachov Liberecký kraj
Mateřská škola Klíček Hradec Králové 6 Královéhradecký kraj
Mateřská škola Klubíčko Kolín 3 Středočeský kraj
Mateřská škola Kolín II, Masarykova 891 Kolín Středočeský kraj
Mateřská škola Kostka s.r.o. Vsetín Zlínský kraj
Mateřská škola Kožichovice Kožichovice Vysočina
Mateřská škola Krásensko, okres Vyškov, příspěvková organizace Krásensko Jihomoravský kraj
Mateřská škola Kynšperk nad Ohří, Školní 525, okres Sokolov, příspěvková organizace Kynšperk nad Ohří Karlovarský kraj
Mateřská škola Kytička Milevsko Milevsko Jihočeský kraj
Mateřská škola Lány Lány Středočeský kraj
Mateřská škola Litoměřice, Masarykova 30,příspěvková organizace Masarykova 590/30, 412 01 Litoměřice Litoměřice Ústecký kraj
Mateřská škola Litoměřice,p.o. Litoměřice Ústecký kraj
Mateřská škola Luční Polička Polička Pardubický kraj
Mateřská škola Luleč Luleč, okres Vyškov Jihomoravský kraj
Mateřská škola Malčín, 68 Světlá nad Sázavou Vysočina
Mateřská škola Měnín Měnín Jihomoravský kraj
Mateřská škola Měšice Měšice u Prahy Středočeský kraj
Mateřská škola Meziměstí,5. května 115 Meziměstí Královéhradecký kraj
Mateřská škola Milánská 472 Praha 10 Hlavní město Praha
Mateřská škola Mšeňáček Jablonec nad Nisou Liberecký kraj
Mateřská škola Na Valech Poděbrady Středočeský kraj
Mateřská škola Nad Parkem Praha - Zbraslav Praha - Zbraslav Hlavní město Praha
Mateřská škola Nová Hradečná Nová Hradečná Olomoucký kraj
Mateřská škola Nové Kopisty Litoměřice Ústecký kraj
Mateřská škola Olšany, příspěvková organizace Olšany Jihomoravský kraj
Mateřská škola Opava Opava 5 Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Opava, Riegrova-příspěvková organizace Opava Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Paceřice Sychrov Liberecký kraj
Mateřská škola Pastelka Roudnice nad Labem, Libušina 1067 Roudnice nad Labem Ústecký kraj
Mateřská škola Petrovice; okres Příbram Petrovice Středočeský kraj
Mateřská škola Plaňany, okres Kolín Plaňany Středočeský kraj
Mateřská škola Poděbrady Poděbrady Středočeský kraj
Mateřská škola Poděbrady, okres Nymburk Poděbrady Středočeský kraj
Mateřská škola Pohádka Roudnice n. L. Ústecký kraj
Mateřská škola Pohádka Ústí nad Labem Ústecký kraj
Mateřská škola POHÁDKA Borač,příspěvková organizace Borač Jihomoravský kraj
Mateřská škola Pohádka Sezemice Sezemice Pardubický kraj
Mateřská škola Pohádka, p.o. Hranice Olomoucký kraj
Mateřská škola Praha 10 Praha 10 Hlavní město Praha
Mateřská škola Pražmo, příspěvková organizace, okres Frýdek-Místek Frýdek-Místek Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Puškinova, Vyškov, přísp.org. Vyškov Jihomoravský kraj
MATEŘSKÁ ŠKOLA ROUSÍNOV ROUSÍNOV Jihomoravský kraj
mateřská škola Rozárka brno Jihomoravský kraj
Mateřská škola Rumburk, Komenského 864/8, příspěvková organizace Rumburk Ústecký kraj
Mateřská škola Ruprechtov Ruprechtov Jihomoravský kraj
Mateřská škola Sadská Sadská Středočeský kraj
Mateřská škola Sázava, okres Ústí nad Orlicí Lanškroun Pardubický kraj
Mateřská škola Slavětín Slavětín Olomoucký kraj
Mateřská škola Slavonice Slavonice Jihočeský kraj
Mateřská škola Sloveč Městec Králové Středočeský kraj
mateřská škola sluníčko Praha 9 Hlavní město Praha
Mateřská škola Sluníčko Litoměřice Ústecký kraj
Mateřská škola Smržovka, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace Smržovka Liberecký kraj
Mateřská škola Sokolov, Pionýrů 1344 Sokolov Karlovarský kraj
Mateřská škola sokolov, Vítězná 725 Sokolov Karlovarský kraj
Mateřská škola Sokolov,Karla Havlíčka Borovského 1527 Sokolov Karlovarský kraj
Mateřská škola Starý Bydžov Starý Bydžov Královéhradecký kraj
Mateřská škola Stašov, příspěvková organizace Stašov Středočeský kraj
Mateřská škola Stráž nad Ohří Ostrov Karlovarský kraj
Mateřská škola Studánka Jablonné v Podještědí Jablonné v Podještědí Liberecký kraj
Mateřská škola Sudice,okres Třebíč,příspěvková organizace Rapotice Vysočina
Mateřská škola Svojsíkova Chotěboř Vysočina
Mateřská škola Svor Svor Liberecký kraj
Mateřská škola Školská Karviná-Ráj Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Tis, příspěvková organizace Tis Vysočina
Mateřská škola Trnava,okres Zlín, příspěvková orga Trnava, okres Zlín Zlínský kraj
Mateřská škola Turnov - Mašov, U Školy 85, okres Semily Turnov Liberecký kraj
Mateřská škola U Dubu Jirny Středočeský kraj
Mateřská škola Velká Bíteš, Masarykovo náměstí 86, příspěvková organizace Velká Bíteš Vysočina
Mateřská škola Velká Bíteš, U Stadionu 538, příspěvková organizace Velká Bíteš Vysočina
Mateřská škola Veselá školka ŠUMPERK Olomoucký kraj
Mateřská škola Veselí nad Moravou, Tyršova 714 Veselí nad Moravou Jihomoravský kraj
Mateřská škola Vinohrady, Česká Třebová Česká Třebová Pardubický kraj
Mateřská škola Wonderland s.r.o. Praha 4 - Šeberov Hlavní město Praha
Mateřská škola Zlín, Kúty 1963, příspěvková organi Zlín Zlínský kraj
Mateřská škola Žitenice Žitenice Ústecký kraj
Mateřská škola, Bystřice pod Hostýnem, Bělidla 1168, okres Kroměříž, příspěvková organizace Bystřice pod Hostýnen Zlínský kraj
Mateřská škola, Hlinsko, Budovatelů 1229 Hlinsko Pardubický kraj
Mateřská škola, Hořice, Husova 2166 Hořice Královéhradecký kraj
Mateřská škola, Hradec Králové-Věkoše Hradec Králové Královéhradecký kraj
Mateřská škola, JIčín, Fügnerova 750 Jičín Královéhradecký kraj
Mateřská škola, Konecchlumí Konecchlumí Královéhradecký kraj
Mateřská škola, Liberec, Dětská 461, příspěvková organizace Liberec Liberecký kraj
Mateřská škola, Liberec, Jeřmanická 487/27, příspěvková organizace Liberec 25 Liberecký kraj
Mateřská škola, Orlovice,okres Vyškov, příspěvková organizace Vyškov Jihomoravský kraj
Mateřská škola, Partyzánská 310, 59202 Svratka Svratka Vysočina
Mateřská škola, Praha 4. Hrabákova 2000 Praha 4 - Jižní Město Hlavní město Praha
Mateřská škola, Praha 8, na pěšinách 13 Praha 8 Hlavní město Praha
Mateřská škola, Praha8, Štěpničná 1 Praha 8 Hlavní město Praha
Mateřská škola, Skuteč,Osady Ležáků 767, okres Chrudim Skuteč Pardubický kraj
Mateřská škola, Smiřice Smiřice Královéhradecký kraj
Mateřská škola, Štěpánovice, okr. Brno-venkov, přísp. org. p. Předklášteří Jihomoravský kraj
Mateřská škola, Třinec, Třinec Moravskoslezský kraj
Mateřská škola, Základní škola a Dětský domov, Ivančice Ivančice Jihomoravský kraj
Mateřská škola,Nepolisy Nepolisy 246 Královéhradecký kraj
MATEŘSKÁ ŠKOLA“SÍDLIŠTĚ“, Liberec 30, Skloněná 1414, příspěvková organizace Liberec 30 Liberecký kraj
Mateřská školka Hvězdné Údolí Šternberk Olomoucký kraj
Mateřskán škola 4pastelky, Praha 4, Sedlčanská 14 Praha Hlavní město Praha
Mateřské centrum Klubíčko YMCA Praha Praha 9 Hlavní město Praha
Mateřšká škola DOMINO s.r.o. Liberec 23 Liberecký kraj
Michal Ivasienko-VAPC, Vzdělávací a překladatelské centrum Rokycany Plzeňský kraj
Montessori školka Jonáš Praha 10 - Michle Hlavní město Praha
MS Granátek Třebenice Ústecký kraj
MŠ "U kohoutka Sedmipírka" Benešov Benešov Středočeský kraj
MŠ "Veselé Sluníčko" Roudnice nad Labem Ústecký kraj
MŠ a ZŠ Barvičova Brno Jihomoravský kraj
MŠ a ZŠ Herálec Žďár nad Sázavou, obec Herálec Vysočina
MŠ a ZŠ Hlubočany okr.Vyškov Jihomoravský kraj
MŠ a ZŠ Hugo Sáňky, Rudice Jedovnice Jihomoravský kraj
MŠ a ZŠ pro sluchově postižené Plzeň Plzeňský kraj
Mš a Zš Slezské diakonie Krnov Moravskoslezský kraj
MŠ Barevný Svět Olomouc Olomoucký kraj
MŠ Brandýs n/L-Stará Boleslav,Dvořákova 1138 Stará Boleslav Středočeský kraj
MŠ Bučovice, odloučené prac. Součkova Bučovice Jihomoravský kraj
MŠ Církevní České Budějovice Jihočeský kraj
MŠ Česká Kopřivnice Moravskoslezský kraj
MŠ Čtyřlístek Terezín, okres Litoměřice, přísp.org, Terezín Ústecký kraj
MŠ Deblín 3 Deblín Jihomoravský kraj
MŠ Domašov u Šternberka Šternberk Olomoucký kraj
MŠ Dřevohostice Dřevohostice okres Přerov Olomoucký kraj
MŠ Duha Praha 9 Hlavní město Praha
MŠ Havlíčkova, Vyškov,přísp.org. Vyškov Jihomoravský kraj
MŠ Husova Nejdek Karlovarský kraj
MŠ J.Š.KUBÍNA JIČÍN Královéhradecký kraj
MŠ Jablůňka Jablonec nad Nisou Liberecký kraj
MŠ JIRNY JIRNY Středočeský kraj
MŠ Káraný Káraný Středočeský kraj
MŠ Karla Čapka Poděbrady Středočeský kraj
Mš Komárov Komárov Středočeský kraj
MŠ Komenského Šternberk Olomoucký kraj
MŠ Korálky, Havlíčkův Brod - MŠ Nádražní Havlíčkův brod Vysočina
MŠ Kostelní Lhota Kostelní Lhota Středočeský kraj
MŠ Lipník u Hrotovic Lipník Vysočina
Mš Lojovická Praha 4 Hlavní město Praha
MŠ Lomnice, okres Sokolov Lomnice Karlovarský kraj
MŠ Maršov (detašované pracoviště k ZŠ a MŠ Deblín) Maršov Jihomoravský kraj
MŠ Mezi školami Praha 5 Hlavní město Praha
MŠ Mistrovická Kamenický Šenov Liberecký kraj
MŠ Mladošovice Mladošovice Jihočeský kraj
MŠ Montessori Poděbrady Středočeský kraj
MŠ Netřebice Nymburk Středočeský kraj
MŠ Nové Homole Nové Homole u Č.Budějovic Jihočeský kraj
MŠ Olešná Havlíčkův Brod Vysočina
MŠ OLGY HAVLOVÉ Kadaň Ústecký kraj
MŠ Olšany u Prostějova Olšany u Prostějova Olomoucký kraj
MŠ Opatovice, okres Vyškov, p.o. Vyškov Jihomoravský kraj
MŠ Osek osek Středočeský kraj
MŠ Petrovice Petrovice Královéhradecký kraj
MŠ Pionýrská Kopřivnice Moravskoslezský kraj
MŠ Plešivecká Litoměřice Středočeský kraj
mš Pod Smrkem Vysoké Mýto Pardubický kraj
MŠ Pod Lipou,Hořice Hořice Královéhradecký kraj
MŠ Poděbrady Poděbrady Středočeský kraj
MŠ Pohádka Zbůch Plzeňský kraj
MŠ Pohořelice Pohořelice Zlínský kraj
MŠ Praha 10 Stěchovická 4/1981 Praha 10 Hlavní město Praha
MŠ Praha 2, Na Smetance 1 Praha 2 Hlavní město Praha
MŠ Proftova Poděbrady Středočeský kraj
MŠ Proskovice Ostrava-Proskovice Moravskoslezský kraj
MŠ Radotín Praha 5 - Radotín Hlavní město Praha
MŠ Revoluční Litoměřice Ústecký kraj
MŠ Rozdrojovice Rozdrojovice Jihomoravský kraj
MŠ Rožňavská Olomouc Olomoucký kraj
MŠ Rynholec Rynholec Středočeský kraj
MŠ Sedmikráska České Budějovice Jihočeský kraj
Mš Sedmikráska Litoměřice Ústecký kraj
MŠ sedmikráska Ostrava-Dubina Moravskoslezský kraj
MŠ Skřivánek Brno Jihomoravský kraj
MŠ Slunečná Vysoké Mýto Pardubický kraj
MŠ Smiřice Smiřice Královéhradecký kraj
MŠ Spáčilova Kroměříž Zlínský kraj
MŠ ŠIKULKA Vyškov Jihomoravský kraj
MŠ Terronská Praha 6 Hlavní město Praha
MŠ Trojlístek (Bezová, Hudečkova, Točitá) Praha 4 Hlavní město Praha
MŠ Třebíč, Cyrilometodějská ul., příspěvková organizace Třebíč Vysočina
Mš u bertika Liberec Liberecký kraj
MŠ u Bertíka Liberec Liberecký kraj
MŠ Větrník Litoměřice Ústecký kraj
MŠ Vrchlického 1a, České Budějovice Jihočeský kraj
MŠ Vřesová Poděbrady Středočeský kraj
MŠ Záhumenní 1148 Kopřivnice Moravskoslezský kraj
MŠ Závišice Kopřivnice Moravskoslezský kraj
MŠ, ZŠ a PrŠ při centru ARPIDA, o.p.s. České Budějovice Jihočeský kraj
MŠ, ZŠ a SŠ DANETA Hradec Králové 2 Královéhradecký kraj
MZS Zruč-Senec Zruč-Senec Plzeňský kraj
MzŠ a MŠ Brno Brno Jihomoravský kraj
MZŠ a MŠ Zemědělská 29 Brno Jihomoravský kraj
MZŠ a MŠ Železnice Železnice Královéhradecký kraj
Na Daliborce Hořice Královéhradecký kraj
Nadační fond Albert Praha 5 Hlavní město Praha
OAJL Janské Lázně Královéhradecký kraj
Odborná škola výroby a služeb Plzeň Plzeňský kraj
Odborná škola, Základní a Mateřská škola - pracoviště Plzeń Plzeň - Skvrňany Plzeňský kraj
Plzeňský kraj Plzeň Plzeňský kraj
Poláčkova Praha 4 Hlavní město Praha
Porg Ostrava Ostrava - Vítkovice Moravskoslezský kraj
PPP Rokycany rokycany Plzeňský kraj
PPP Rokycany Rokycany Plzeňský kraj
První jazyková základní škola v Praze 4 Praha 4 Hlavní město Praha
První soukromá škola v Hradci Králové, s. r. o. Hradec Králové Královéhradecký kraj
První soukromá škola v Hradci Králové, s.r.o. Hradec Králové Královéhradecký kraj
rodinné centrum Heřmánek Olomouc Olomoucký kraj
Rodinné centrum Studánka o.s. Tišnov Jihomoravský kraj
Senice na Hané Senice na Hané Olomoucký kraj
Speciální mateřská škola Svitavy Svitavy Pardubický kraj
Speciální základní škola Chlumec nad Cidlinou Královéhradecký kraj
Speciální základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110,příspěvková organizace Teplice Ústecký kraj
Speciální základní škola a Praktická škola Lovosice Lovosice Ústecký kraj
Speciální základní škola, Štětí, Ostrovní 300, příspěvková org. Štětí Ústecký kraj
Speciální ZŠ Louny Louny Ústecký kraj
SSZŠ Litvínov, s. r. o. Litvínov Ústecký kraj
SŠ, ZŠ a MŠ Hradec Králové, Štefánikova 549 Hradec Králové Královéhradecký kraj
SŠ, ZŠ a MŠ Kraslice Kraslice Karlovarský kraj
SŠŘ a ZŠ Soběslav, Wilsonova 405 Soběslav Jihočeský kraj
Stacionář pro zdravotně oslabené a tělesně postižené Trutnov Královéhradecký kraj
Střední škola a Základní škola Tišnov Tišnov Jihomoravský kraj
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace Třinec Moravskoslezský kraj
SVP České Budějovice České Budějovice Jihočeský kraj
Šklolní družina Při jazykové škole Libušina Karlov Karlovy Vary Karlovarský kraj
Školní jídelna Holice Holice Pardubický kraj
Trojlístek Praha 2 Hlavní město Praha
Tyršova ZŠ a MŠ Plzeň Plzeň - Černice Plzeňský kraj
Univerzitní mateřská škola VŠE Praha 3 Hlavní město Praha
Veselá škola - církevní ZŠ a ZUŠ Praha Hlavní město Praha
Zákkladní škola Velké Němčice Velké Němčice Jihomoravský kraj
Základní a Mateřská škola Hejnice Liberecký kraj
Základní a mateřská škola Lukov, přísp. org. Mor. Budějovice Vysočina
Základní a Mateřská škola Mostek,okres Trutnov MOSTEK Královéhradecký kraj
Základní a mateřská škola Mostkovice Mostkovice Olomoucký kraj
Základní a mateřská škola Podomí Vyškov Jihomoravský kraj
Základní a mateřská škola Praha, Ohradni 40 Praha Hlavní město Praha
Základní a Mateřská škola Studená, okres Jindřichův Hradec Studená Jihočeský kraj
Základní a Mateřská škola Teplýšovice Benešov Středočeský kraj
Základní a Mateřská škola, Podhorní Újezd a Vojice Hořice Královéhradecký kraj
Základní škola Brno Jihomoravský kraj
Základní škola Nový Bydžov Královéhradecký kraj
Základní škola Jirkov Ústecký kraj
Základní škola Moravská Třebová Pardubický kraj
Základní škola Litovel Olomoucký kraj
Základní škola Veselí nad Lužnicí Jihočeský kraj
Základní škola Brno Jihomoravský kraj
Základní škola Brno Jihomoravský kraj
Základní škola Kroměříž Zlínský kraj
Základní škola Brno Jihomoravský kraj
Základní škola Jablonné v Podještědí Liberecký kraj
Základní škola Jablonec nad Nisou Liberecký kraj
základní škola Brno Jihomoravský kraj
Základní škola Hradec Králové Královéhradecký kraj
Základní škola Brno Jihomoravský kraj
Základní škola Hrochův Týnec Pardubický kraj
Základní škola Vysoké nad Jizerou Liberecký kraj
Základní škola RADIMĚŘ Pardubický kraj
Základní škola Teplice Ústecký kraj
základní škola Veselí nad Lužnicí Jihočeský kraj
Základní škola Olomouc Olomoucký kraj
Základní škola Bílina Ústecký kraj
základní škola Brno Jihomoravský kraj
Základní škola Valašské Meziříčí Zlínský kraj
Základní škola Tišnov Jihomoravský kraj
Základní škola Rokytnice nad Jizerou Liberecký kraj
Základní škola České Budějovice Jihočeský kraj
Základní škola Česká Lípa Liberecký kraj
Základní škola Ostrožská Nová Ves Zlínský kraj
Základní škola Javorník Olomoucký kraj
Základní škola Chodov Karlovarský kraj
Základní škola Bílina Ústecký kraj
Základní škola České Budějovice Jihočeský kraj
Základní škola Kladno Středočeský kraj
základní škola Holýšov Plzeňský kraj
Základní škola Jezvé Liberecký kraj
Základní škola České Meziříčí Královéhradecký kraj
základní škola Hořice Královéhradecký kraj
Základní škola Protivanov Olomoucký kraj
Základní škola Ostrava Moravskoslezský kraj
Základní škola Nový Bydžov Královéhradecký kraj
Základní škola Frýdlant nad Ostravicí Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Děčín IX Děčín - Bynov Ústecký kraj
Základní škola a Mateřská škola, Bohuslavice, okres Šumperk, příspěvková organizace Bohuslavice Olomoucký kraj
Základní škola Jeseník Jeseník Olomoucký kraj
Základní škola Ústí nad Labem, Hluboká 150, Ústí nad Labem Ústecký kraj
Základní škola Věrovany, okres Olomouc, příspěvková organizace Věrovany Olomoucký kraj
Základní škola - Husova 276 Podbořany Ústecký kraj
Základní škola , Ostrava - Poruba, Porubská 832, přísp. organizace Ostrava - Poruba Moravskoslezský kraj
Základní škola (praktická) Plzeň Plzeňský kraj
Základní škola %Cervená Voda Červená Voda Pardubický kraj
Základní škola 5. května, Rožnov p. R., příspěvková organizace Rožnov pod Radhoštěm Zlínský kraj
Základní škola a gymnázium Vítkov Vítkov Moravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola Poděbrady Středočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Děčín III. Ústecký kraj
Základní škola a mateřská škola Hlušice Královéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Višňová Středočeský kraj
Základní škola a mateřská škola Třebotov Středočeský kraj
Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Zličín Hlavní město Praha
Základní škola a Mateřská škola Lánov Liberecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Bílá Třemešná Královéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Liberec 3 Liberecký kraj
Základní škola a mateřská škola Slatina nad Zdobnicí 45 Královéhradecký kraj
ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA RABŠTEJNSKÁ LHOTA Pardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola Tachov Plzeňský kraj
Základní škola a mateřská škola Rychnov u Jablonce nad Nisou Liberecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda u Č. Budějovic Jihočeský kraj
Základní škola a mateřská škola Svitavy Pardubický kraj
Základní škola a mateřská škola 17.listopadu 109, Jičín Jičín Královéhradecký kraj
Základní škola a mateřská škola Albrechtice v J.h. Albrechtice v J.h. Liberecký kraj
Základní škola a mateřská škola Bedihošť Bedihošť Olomoucký kraj
Základní škola a mateřská škola Bělá, okres Opava, příspěvková organizace Bělá Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Bělkovice-Lašťany Dolany Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Bernartice Bernartice Jihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Bílý Kostel nad Nisou Chrastava Liberecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Biskupice, okres Zlín, příspěvková organizace Biskupice Zlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola Blatnice, okres Třebíč, příspěvková organizace Jaroměřice nad Rokytnou Vysočina
Základní škola a Mateřská škola Bohdíkov, okres Šumperk, příspěvková organizace Bohdíkov Olomoucký kraj
Základní škola a mateřská škola Bohušovice nad Ohří, p.o. Bohušovice nad Ohří Ústecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Boleradice, okres Břeclav Boleradice Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Branka u Opavy, příspěvková organizace Branka u Opavy Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Branky, okres Vsetín, příspěvková organizace Branky Zlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola Brumovice,okres Opava Brumovice Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7 Břeclav Jihomoravský kraj
Základní škola a mateřská škola Březník, přísp. org. Březník Vysočina
Základní škola a Mateřská škola Březolupy, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Březolupy Zlínský kraj
Základní škola a mateřská škola Bukovany Bukovany 132 Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Bystročice Olomouc - Bystročice Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Bystřice pod Lopeníkem, příspěvková organizace Bystřice pod Lopeníkem Zlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola Čejc, okres Hodonín Čejč Jihomoravský kraj
Základní škola a mateřská škola Černotín, příspěvková organizace Černotín Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Červenka, příspěvková organizace Červenka Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá Česká Bělá Vysočina
Základní škola a Mateřská škola Český Rudolec Český Rudolec Jihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Čimelice Čimelice Jihočeský kraj
Základní škola a mateřská škola Čkyně Čkyně Jihočeský kraj
Základní škola a mateřská škola Čkyně Čkyně Jihočeský kraj
Základní škola a mateřská škola Darkovice, příspěv Darkovice Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Dobříkov Vysoké Mýto Královéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola dolní Životice, příspěvková organizace Dolní Životice Moravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola Duhová cesta, s.r.o. Chomutov Ústecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace Hodslavice Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Frymburk Frymburk 112 Jihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Grygov Grygov Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Hartvíkovice, příspěvková organizace Hartvíkovice Vysočina
Základní škola a mateřská škola Havířov-Bludovice Frýdecká, p.o. Havířov- Dolní Datyně Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Wolkerova 2941 Havlíčkův Brod Vysočina
Základní škola a Mateřská škola Hlavnice, okres Opava, příspěvková organizace Hlavnice Moravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola Holetín Holetín Pardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola Holoubkov, okres Rokycany, příspěvková organizace Holoubkov Plzeňský kraj
Základní škola a mateřská škola Holubov Křemže Jihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Horní Bradlo, okre Horní Bradlo Pardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola Horní Planá Horní Planá Jihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Horní Stropnice Horní Stropnice Jihočeský kraj
Základní škola a mateřská škola Horní Třešňovec p. Lanškroun Pardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola Hrabyně,přísp.organizace Hrabyně Moravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola Hvozd Hvozd Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Hvozdná, okres Zlín, příspěvková organizace Želechovice nad Dřevnicí Zlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola Chbany Chbany Ústecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Chrášťany Rudná u Prahy Středočeský kraj
Základní škola a mateřská škola Chudčice, okres Br Veverská Bítýška Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Jaroslava Dobrovolského, lužice, okres Hodonín, příspěvková organiza Lužice Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Jesenice u Sedlčan Jesenice Středočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, příspěvková organizace Jindřichov Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd Kamenný Újezd Jihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Kanice, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace p.Bílovice nad Svitavou Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Kašava Kašava Zlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola Kladno,Norská 2633 Kladno Středočeský kraj
Základní škola a mateřská škola Klášter Hradiště nad Jizerou Klášter Hradiště nad Jizerou Středočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Klíč s.r.o. Česká Lípa Liberecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Kluky, okr. Písek Kluky Jihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Kněževes, okres Rakovník Kněževes Středočeský kraj
Základní škola a mateřská škola Kněžice Kněžice Vysočina
Základní škola a mateřská škola Kostelec na Hané, příspěvková organizace Kostelec na Hané Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Košice Košice u Soběslavě Jihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Kozlovice Kozlovice 186 Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Kozlovice, příspěvková organizace Kozlovice Moravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola Krajková Krajková Karlovarský kraj
Základní škola a Mateřská škola Křetín, okres Blansko, příspěvková organizace Křetín Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Kujavy, okres Nový Jičín, příspěvková organizace Kujavy Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Kupkova Břeclav Jihomoravský kraj
Základní škola a mateřská škola Květná Polička Pardubický kraj
Základní škola a mateřská škola Lázně Bohdaneč Lázně Bohdaneč Pardubický kraj
Základní škola a mateřská škola Lažánky, okres Brn Lažánky Jihomoravský kraj
Základní škola a mateřská škola letce Františka Nováka Sokoleč Sokoleč Středočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Libavá,okres Olomo Město Libavá Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Liběšice Liběšice Ústecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Liběšice Liběšice Ústecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Libice nad Doubravou Libice nad Doubravou Vysočina
Základní škola a Mateřská škola Lichnov, okres Bruntál, příspěvková organizace Lichnov Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Lichnov, příspěvková organizace, okres Bruntál, 793 15 Lichnov 46 Lichnov Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Litohoř, příspěvková organizace Lesonice Vysočina
Základní škola a mateřská škola Lobodice, příspěvková organizace Tovačov Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Lodhéřov Lodhéřov Jihočeský kraj
Základní škola a mateřská škola logopedická Brno Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Lomnice nad Lužnicí Lomnice nad Lužnicí Jihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Loučany Náměšť na Hané Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Luka nad Jihlavou, příspěvková organizace Luka nad Jihlavou Vysočina
Základní škola a Mateřská škola Machov Machov Královéhradecký kraj
Základní škola a mateřská škola Morašice okres Chrudim Morašice Pardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola Moravské Knínice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace Moravské Knínice Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Myslibořice Myslibořice Vysočina
Základní škola a Mateřská škola Nebužely Nebužely Středočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Nechanice Hradec Králové Královéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Nemojany, okres Vyškov, příspěvková organizace Nemojany, p. Luleč Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Nový Knín Nový Knín Středočeský kraj
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, p Zbyslavice Moravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola Olbramice,p.o. KLimkovice,obec Olbramice Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Olešná Olešná u Rakovníka Středočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Olešnice Olešnice Jihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Nedvědova 17, příspěvková organizace Olomouc Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Opařany Opařany Jihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Opatovec 119, okres Svitavy Svitavy Pardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola Opava - Suché Lazce - příspěvková organizace Opava - Suché Lazce Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Orlické Podhůří Ústí nad Orlicí Pardubický kraj
Základní škola a mateřská škola Osová Bítýška Osová Bítýška Vysočina
Základní škola a Mateřská škola Ostrava-Proskovice Ostrava-Proskovice Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Ostrov Ostrov u Lanškrouna Pardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola Otice-příspěvková organizace Otice Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Oudoleň Oudoleň Vysočina
Základní škola a mateřská škola Pavlov, příspěvková organizace Stonařov Vysočina
Základní škola a mateřská škola Pěnčín, příspěvková organizace Laškov Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Písečná Jablunkov Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Písečná u Jeseníku, příspěvková organizace Písečná Olomoucký kraj
Základní škola a mateřská škola Polkovice, přísp.or. Polkovice Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Polnička,okres Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou Vysočina
Základní škola a Mateřská škola Popice Popice Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola pro zrakově postižené a vadyřeči Plzeň Plzeňský kraj
Základní škola a Mateřská škola Prointepo s.r.o. Hradec Králové Královéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Příkazy, příspěvková organizace Příkazy Olomoucký kraj
Základní škola a mateřská škola Ptení Ptení Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Pustá Polom, příspěvková organizace Pustá Polom Moravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola Pyšel Náměšť nad Oslavou Vysočina
Základní škola a Mateřská škola Rabštejnská Lhota Chrudim Pardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola Racková, okres Zlín, příspěvková organizace Zlín Zlínský kraj
Základní škola a Mateřská škola Radnice Radnice Plzeňský kraj
Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace Raduň Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Rájec, okres Šumpe Zábřeh na Moravě Olomoucký kraj
Základní škola a mateřská škola Rozstání, okres Prostějov, příspěvková organizace Rozstání Olomoucký kraj
základní škola a Mateřská škola Rožmitál na Šumavě,m okr. Český Krumlov Rožmitál na Šumavě Jihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Řečice, příspěvková organizace p.Radešínská Svratka Vysočina
Základní škola a Mateřská škola Sedlec, okres Břeclav Sedlec Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Sedlnice Sedlnice Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Sepekov Sepekov Jihočeský kraj
Základní škola a mateřská škola Skrbeň,příspěvková organizace Skrbeň Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Slapy, okres Praha západ Slapy Středočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Slatinice, příspěvková organizace Slatinice Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Slezské Rudoltice, příspěvková organizace Slezské Rudoltice Moravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola Sobůlky, okres Hodonín, příspěvková organizace Kyjov Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Staré Město pod Landštejnem Staré Město pod Landštejnem Jihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Staré Město pod Landštejnem Staré Město pod Landštejnem 139 Jihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Stařeč, okres Třebíč, příspěvková organizace Stařeč Vysočina
Základní škola a Mateřská škola Staříč, příspěvková organizace, okr. Frýdek-Místek Staříč Moravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola Stěžery Stěžery Královéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Strahovice Strahovice Moravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola Svratka Svratka Vysočina
Základní škola a mateřská škola Svratka, příspěvková organizace Svratka Vysočina
Základní škola a Mateřská škola Šakvice, příspěvková organizace Šakvice Jihomoravský kraj
Základní škola a mateřská škola Široký Důl Polička Pardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Drásov, okr. Brno - venkov Drásov Jihomoravský kraj
Základní škola a mateřská škola T.G.Masaryka Brodek u Konice Brodek u Konice Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Tábor-Čekanice Tábor Jihočeský kraj
Základní škola a mateřská škola Tasov Tasov Vysočina
Základní škola a mateřská škola Telecí Telecí Pardubický kraj
Základní škola a mateřská škola Těšetice Těšetice Olomoucký kraj
Základní škola a mateřská škola Tištín, okres Prostějov, příspěvková organizace Tištín Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Tlustice, okres Beroun Hořovice Středočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Troubky Troubky Olomoucký kraj
Základní škola a mateřská škola Třebíč, Bartuškova 700 Třebíč Vysočina
Základní škola a Mateřská škola Třemešná Třemešná Moravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola Uhelná Příbram Uhelná Příbram Vysočina
Základní škola a mateřská škola Újezd, příspěvková organizace Újezd Olomoucký kraj
Základní škola a mateřská škola Václavovice, příspěvková organizace Václavovice Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Velká Polom, p.o. Velká Polom Moravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola Velké Meziříčí, Lhotky 42, příspěvková organizace Velké Meziříčí Vysočina
Základní škola a Mateřská škola Věšín, okres Příbram Věšín Středočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Větřkovice, okres Opava, p.o. Větřjkovice Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola Vikýřovice, okres Šumperk Vikýřovice Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola vraclav, okres Ústí nad Orlicí Vraclav Pardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola Zabrušany Zabrušany Ústecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Záhoří Záhoří Jihočeský kraj
Základní škola a mateřská škola Zálší, okres Ústí nad Orlicí Choceň Pardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola Zvole Zábřeh Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Želeč Želeč Jihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Ženklava příspěvko Ženklava Moravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola Žerotín Žerotín Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Žimrovice Žimrovice, 747 42 Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace Břežany Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola, Čestice, okres Rychnov nad Kněžnou Čestice Královéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola, Dobrá Voda u Hořic,okres Jičín Dobrá Voda u nHořic Královéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola, Hevlín, příspěvková organizace Hevlín Jihomoravský kraj
Základní škola a mateřská škola, Jičín, 17.listopadu 109 Jičín Královéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola, Lično, okres Rychnov nad Kněžnou Lično Královéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola, Lovčice, okres Hradec Králové Lovčice Královéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola, Nahořany, okres N Nahořany Královéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola, Pavlice, okres Znojmo okres Znojmo Jihomoravský kraj
Základní škola a mateřská škola, Potštejn, okress Rychnov nad Kněžnou Potštejn Královéhradecký kraj
Základní škola a mateřská škola, Prasek Nový Bydžov Královéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola, Senohraby, okres Senohraby Středočeský kraj
Základní škola a mateřská škola, Skřivany, okres Hradec Králové Skřivany Královéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole Košařiska, příspěvková organizace Košařiska Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola, Zvole Zvole Středočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola,Běchary Kopidlno Královéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola,Kořenov,okres Jablonec nad Nisou,příspěvková organizace Kořenov 800 Liberecký kraj
Základní škola a meteřská škola Bolehošť, okres Ry Bolehošť Královéhradecký kraj
Základní škola a Meteřská škola Hošťka Přimda Plzeňský kraj
Základní škola a Praktická škola Chotěboř Vysočina
Základní škola a Slaměníkova mateřská škola Radslavice, příspěvková organizace Radslavice Olomoucký kraj
Základní škola a Střední škola Most Ústecký kraj
Základní škola a Základní umělecká škola Rtyně v Podkrkonoší Rtyně v Podkrkonoší Královéhradecký kraj
Základní škola a Základní umělecká škola Ústí nad Labem Ústí nad Labem Ústecký kraj
ZÁKLADNÍ ŠKOLA ADOLFA ZÁBRANSKÉHO RYBÍ RYBÍ Moravskoslezský kraj
Základní škola Aloise Klára Úštěk Ústecký kraj
Základní škola aMateřská škola Dobrá Voda, příspěvková organizace Křižanov Vysočina
Základní škola Benešov nad Černou Benešov nad Černou Jihočeský kraj
Základní škola Benešov, Dukelská 1818 Benešov Středočeský kraj
Základní škola Běrunice, okres Nymburk Běrunice Středočeský kraj
Základní škola Blatnice, okres Plzeň - sever, přís Blatnice Plzeňský kraj
Základní škola Bodláka a Pampelišky, o.p.s. Veliš Královéhradecký kraj
Základní škola Brandýs n.L.-St. Boleslav Brandýs nad Labem Středočeský kraj
Základní škola Brno, Janouškova 2 Brno Jihomoravský kraj
Základní škola Brno, Laštůvkova 77 Brno Jihomoravský kraj
Základní škola Brno, Svážná 9 Brno Jihomoravský kraj
Základní škola Brno, Vejrostova 1 Brno Jihomoravský kraj
Základní škola Brodek u Prostějova, okres Prostějov Brodek u Prostějova Olomoucký kraj
Základní škola Bruntál, Školní 2 Bruntál Moravskoslezský kraj
Základní škola Budiměřice, okres Nymburk Nymburk Středočeský kraj
Základní škola Budišov Budišov Vysočina
Základní škola Cetkovice, okres Blansko, příspěvková organizace Cetkovice Jihomoravský kraj
Základní škola Čebín,okr.Brno-venkov Čebín Jihomoravský kraj
Základní škola Čechtice, okres Benešov Čechtice Středočeský kraj
Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice Česká Třebová Pardubický kraj
Základní škola Dašice, okres Pardubice Dašice Pardubický kraj
Základní škola Děčín II, Kamenická 1145, p.o. Děčín Ústecký kraj
Základní škola Dobřív, okres Rokycany Dobřív Plzeňský kraj
Základní škola Dolní Lhota, příspěvková organizace Dolní Lhota Moravskoslezský kraj
Základní škola Doloplazy, příspěvková organizace Olomouc Olomoucký kraj
Základní škola Dr. h. c. Jana Masaryka Harrachov Liberecký kraj
Základní škola Dubí 2, okres Teplice, příspěvková organizace Dubí Ústecký kraj
Základní škola Edisonova Teplice Ústecký kraj
Základní škola Eduarda Štorcha a mateřská škola Ostroměř Ostroměř Královéhradecký kraj
Základní škola Fryčovice Fryčovice Moravskoslezský kraj
Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 Frýdek-Místek Moravskoslezský kraj
Základní škola Gutha-Jarkovského Kostelec nad Orlicí Královéhradecký kraj
Základní škola Habartov Habartov Karlovarský kraj
Základní škola Habrovany Rousínov Jihomoravský kraj
Základní škola Havlíčkův Brod, Konečná 1884 Havlíčkův Brod Vysočina
Základní škola Hloubětín Praha 9 Hlavní město Praha
Základní škola Hnátnice , okres Ústí nad Orlicí okres Ústí nad Orlicí Pardubický kraj
Základní škola Hodonín, příspěvková organizace Hodonín Jihomoravský kraj
Základní škola Holubova Holice Pardubický kraj
Základní škola Horní Jelení Horní Jelení Pardubický kraj
Základní škola Horní Němčí Horní Němčí Zlínský kraj
Základní škola Hořín, okres Mělník, příspěvková organizace Mělník Středočeský kraj
Základní škola Hradební, Broumov Broumov Královéhradecký kraj
Základní škola Hradištko Sadská Středočeský kraj
Základní škola Hrušky, příspěvková organizace Hrušky Jihomoravský kraj
Základní škola Charlotty Garrigue Masarykové Lány, okres Kladno Lány Středočeský kraj
Základní škola Choltice, okres Pardubice Choltice Pardubický kraj
Základní škola Chomutov, Hornická 4387 Chomutov Ústecký kraj
Základní škola Chomutov,Březenecká ul. Chomutov Ústecký kraj
Základní škola Chotěšov Chotěšov Plzeňský kraj
Základní škola Ilji Hurníka v Opavě Opava Moravskoslezský kraj
Základní škola internátní, Blovice, 5. května 621 Blovice Plzeňský kraj
Základní škola J. E. Purkyně a Základní umělecká š Libochovice Ústecký kraj
Základní škola J.Matiegky Mělník, p. o. Mělník Středočeský kraj
Základní škola Jablonec nad Nisou - Mšeno Jablonec nad Nisou Liberecký kraj
Základní škola Jablonec nad Nisou-Mseno,Arbesova 30,pŕíspěvková organizace Jablonec nad Nisou Liberecký kraj
Základní škola Jablonec nad Nisou-Rýnovice, Pod Vodárnou 10, příspěvková organizace Jablonec nad Nisou Liberecký kraj
Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěv. org. Jablonec nad nisou Liberecký kraj
Základní škola Janov, okres Svitavy Janov Pardubický kraj
Základní škola Jaroměř Jaroměř Královéhradecký kraj
Základní škola Jenišovice,okres Jablonec nad Nisou-PO Jenišovice Liberecký kraj
Základní škola Jeřice Hořice Královéhradecký kraj
Základní škola Jičín, Železnická 460 Jičín Královéhradecký kraj
Základní škola Jihlava, Seifertova 5 Jihlava Vysočina
Základní škola Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec Jihočeský kraj
Základní škola Jindřichův Hradec III, Vajgar 692 Jindřichův Hradec Jihočeský kraj
Základní škola Jindřichův Hradec V, Větrná 54 Jindřichův Hradec Jihočeský kraj
Základní škola Jirkov, Budovatelů 1563,okres Chomutov Jirkov Ústecký kraj
Základní škola Jirny JIRNY Středočeský kraj
Základní škola Jívová, okres Olomouc, příspěvková organizace Jívová, pošta Dolany Olomoucký kraj
Základní škola Josefa Václava Myslbeka a Mateřská škola Ostrov, Myslbekova 996, okres Karlovy Vary Ostrov Karlovarský kraj
Základní škola K.J.Erbena a Mateřská škola Korálka Miletín Miletín Královéhradecký kraj
Základní škola Kamenné Žehrovice Kamenné Žehrovice Středočeský kraj
Základní škola Katusice, okres Mladá Boleslav Katusice Středočeský kraj
Základní škola Klenovice na Hané Klenovice na Hané Olomoucký kraj
Základní škola Kněžice, okres Nymburk Kněžice Středočeský kraj
Základní škola Komenského ll Zlín Zlínský kraj
Základní škola Komořany, okres Vyškov, příspěvková organizace Rousínov Jihomoravský kraj
Základní škola Konstantinovy Lázně, okres Tachov, příspěvková organizace Konstantinovy lázně Plzeňský kraj
Základní škola Kovanice Kovanice Středočeský kraj
Základní škola Kovářov, okres Písek Kovářov Jihočeský kraj
Základní škola Kravaře-Kouty, příspěvková organizace Kravaře Moravskoslezský kraj
Základní škola Krnov, Smetanův okruh 4, okres Bruntál, příspěvková organizace Krnov Moravskoslezský kraj
Základní škola Krucemburk Krucemburk Vysočina
Základní škola Krumvíř Krumvíř Jihomoravský kraj
Základní škola Kyjevská, Pardubičky Pardubice-Pardubičky Pardubický kraj
Základní škola Kynšperk nad Ohří, okres Sokolov, příspěvková organizace Kynšperk nad Ohří Karlovarský kraj
Základní škola Lenešice Lenešice Ústecký kraj
Základní škola Letovice, okr. Blansko Letovice Jihomoravský kraj
Základní škola Liberec Liberec II Liberecký kraj
Základní škola Liberec, příspěvková organizace Liberec 7 Liberecký kraj
Základní škola Libina, příspěvková organizace Libina Olomoucký kraj
Základní škola Libiš, okres Mělník Libiš Středočeský kraj
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace Lipůvka Jihomoravský kraj
Základní škola Loučka, okres Vsetín Loučka u valašského Meziříčí Zlínský kraj
Základní škola Lužec nad Vltavou Lužec nad Vltavou Středočeský kraj
Základní škola M. Choceňského Choceň Pardubický kraj
Základní škola Malecí Nové Město nad Metují Královéhradecký kraj
Základní škola Mánesova Otrokovice, příspěvková or Otrokovice Zlínský kraj
Základní škola Marie-Curie Sklodowské Jáchymov Karlovarský kraj
Základní škola Měcholupy, okres Louny Měcholupy Ústecký kraj
Základní škola Mělník, Jaroslava Seiferta 148 Mělník Středočeský kraj
Základní škola Mělník, ul. Jaroslava SEiferta 148 Mělník Středočeský kraj
Základní škola Merklín,okres Plzeň - jihj Merklín Plzeňský kraj
Základní škola Měřín Měřín Vysočina
Základní škola Městec Králové Městec Králové Středočeský kraj
Základní škola Mikoláše Alše a mateřská škol Mirotice, okres Písek Mirotice Jihočeský kraj
Základní škola Mikulov Mikulov Jihomoravský kraj
Základní škola Mikulov Mikulov Jihomoravský kraj
Základní škola Miřetice Miřetice Pardubický kraj
Základní škola Mohelno, okres Třebíč Mohelno 232 Vysočina
Základní škola Moravičany, okres Šumperk Moravičany Olomoucký kraj
Základní škola Moravské Budějovice, Havlíčkova ul. 933, okres Třebíč Moravské Budějovice Vysočina
Základní škola Moravské Prusy, okres Vyškov, příspěvková organizace Vyškov Jihomoravský kraj
Základní škola Na Lukách Polička Polička Pardubický kraj
Základní škola nadporučíka letectva Josefa Františka Otaslavice Olomoucký kraj
Základní škola Náměšť na Hané Náměšť na Hané Olomoucký kraj
Základní škola Nasavrky Nasavrky Pardubický kraj
Základní škola Nedabyle České Budějovice Jihočeský kraj
Základní škola Neubuz Neubuz Zlínský kraj
Základní škola Nezvěstice, příspěvková organizace Nezvěstice Plzeňský kraj
Základní škola Nový Bydžov, F. Palackého Nový Bydžov Královéhradecký kraj
Základní škola Nový Bydžov, Karla IV. Nový Bydžov Královéhradecký kraj
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice Opatovice n.L. Pardubický kraj
Základní škola Opava - Kylešovice Opava Moravskoslezský kraj
Základní škola Opava, Boženy Němcové -přísp.organizace Opava Moravskoslezský kraj
základní škola Opočno Opočno Královéhradecký kraj
Základní škola Osík, okres Svitavy Osík Pardubický kraj
Základní škola Ostrava – Slezská Ostrava Ostrava – Slezská Ostrava Moravskoslezský kraj
Základní škola Ostrava, Gajdošova 9, příspěvková organizace Ostrava Moravskoslezský kraj
Základní škola Ostrava, Zelená 42,přísp.org. Ostrava Moravskoslezský kraj
Základní škola Pardubice - Polabiny Pardubice Pardubický kraj
Základní škola Pchery, okres Kladno Pchery Středočeský kraj
Základní škola Planá nad Lužnicí Planá nad Lužnicí Jihočeský kraj
Základní škola Plaňany Plaňany Středočeský kraj
Základní škola Plavy Plavy Liberecký kraj
Základní škola PLZEŇ-ÚJEZD, příspěvková organizace Plzeň Plzeňský kraj
Základní škola Podbělohorská Praha 5 Hlavní město Praha
Základní škola Pohůrecká České Budějovice Jihočeský kraj
Základní škola praktická Ústí nad Labem Ústecký kraj
Základní škola praktická Nový Bor Liberecký kraj
Základní škola praktická a mateřská škola speciální Pardubice Pardubice Pardubický kraj
Základní škola praktická a základní škola speciální Heřmanův Městec Heřmanův Městec Pardubický kraj
Základní škola praktická a Základní škola speciální Kraslice, okres Sokolov, příspěvková organizace Kraslice Karlovarský kraj
Základní škola pro zrakově postižené Praha 2 Hlavní město Praha
Základní škola Proboštov, okres Teplice Proboštov Ústecký kraj
Základní škola Proseč, okres Chrudim Proseč u Skutče Pardubický kraj
Základní škola Protivín Protivín Jihočeský kraj
Základní škola při DPL, Opařany 160 Opařany Jihočeský kraj
Základní škola Pulická Dobruška Královéhradecký kraj
Základní škola Rohatec, příspěvková organizace Rohatec Jihomoravský kraj
Základní škola Rokycany Rokycany Plzeňský kraj
Základní škola Ronov nad Doubravou Ronov n. D. Pardubický kraj
Základní škola Roudnice n.L. Roudnice n.L. Ústecký kraj
Základní škola Rousínov, okres Vyškov Rousínov Jihomoravský kraj
Základní škola Rovensko pod Troskami Rovensko pod Troskami Liberecký kraj
Základní škola Rozvadov Přimda Plzeňský kraj
Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a Mateřská škola Litvínov,Podkrušnohorská 1589, okres Most Litvínov Ústecký kraj
Základní škola Sezimovo ÚStí Sezimovo ÚStí I. Jihočeský kraj
Základní škola sgt.J.C.Kluttze Kovářská Ústecký kraj
Základní škola Slavičín Vlára Slavičín Zlínský kraj
Základní škola Sloupnice Sloupnice Pardubický kraj
Základní škola Smečno,okres Kladno Smečno Středočeský kraj
Základní škola Sokolov Sokolov Karlovarský kraj
Základní škola Solnice, okres Rychnov nad Kněžnou Solnice Královéhradecký kraj
Základní škola Staré Hamry, okres Frýdek-Místek, p Staré Hamry Moravskoslezský kraj
Základní škola Straškov - Vodochody Straškov - Vodochody Ústecký kraj
Základní škola Světlá nad Sázavou, Lánecká 699, příspěvková organizace Světlá nad Sázavou Vysočina
Základní škola Svitavy Svitavy Pardubický kraj
Základní škola Svor Svor Liberecký kraj
Základní škola Školní ul. Bruntál Moravskoslezský kraj
Základní škola Štěchovice Štěchovice Středočeský kraj
Základní škola Štěpánov Štěpánov Olomoucký kraj
Základní škola T. G. Masaryka Lomnice nad Popelkou Liberecký kraj
Základní škola T. G. Masaryka Poděbrady Středočeský kraj
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace Hovorany Jihomoravský kraj
Základní škola T. G. Masaryka Poděbrady, Školní 556, okres Nymburk Poděbrady Středočeský kraj
Základní škola T.G. Masaryka a mateřská škola Horní Bečva, okres Vsetín Horní Bečva Zlínský kraj
Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Poříčany Poříčany Středočeský kraj
Základní škola T.G.Masaryka a mateřská škola Přibyslavice, příspěvková organizace Přibyslavice Vysočina
Základní škola T.G.Masaryka Čejkovice, okres Hodonín Čejkovice Jihomoravský kraj
Základní škola Tomáše Šobra a Mateřská škola Písek Písek Jihočeský kraj
Základní škola Trnava, okr. Zlín Trnava Zlínský kraj
Základní škola Třebíč, ul. Kpt. Jaroše 836 Třebíč Vysočina
Základní škola Třeboň, Na Sadech 375 Třeboň Jihočeský kraj
ZÁKLADNÍ ŠKOLA TURNOV, SKÁLOVA 600, okres Semily TURNOV Liberecký kraj
Základní škola Turnov, Žižkova 518, okres Semily Turnov Liberecký kraj
Základní škola Tvrdonice Tvrdonice Jihomoravský kraj
Základní škola Tymákov Tymákov Plzeňský kraj
Základní škola Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Královéhradecký kraj
Základní škola U Krčského lesa Praha 4 Hlavní město Praha
Základní škola Údlice Údlice Ústecký kraj
Základní škola Uherské Hradiště, příspěvková organizace Uherské Hradiště Zlínský kraj
Základní škola Újezd u Brna Ujezd u Brna Jihomoravský kraj
základní škola Ústí nad Labem Ústí nad Labem Ústecký kraj
Základní škola Ústí nad Orlicí, Školní 75 Ústí nad Orlicí Pardubický kraj
Základní škola v Jemnici, p. o. Jemnice Vysočina
Základní škola Vamberk,okres Rychnov nad Kněžnou Vamberk Královéhradecký kraj
Základní škola Včelákov, okres Chrudim Včelákov Pardubický kraj
Základní škola Vejvanovice, okres Chrudim Hrochův Týnec Pardubický kraj
Základní škola Velké Poříčí Velké Poříčí Královéhradecký kraj
Základní škola Vidče, okres Vsetín Vidče Zlínský kraj
Základní škola Vilémov Vilémov , p. Cholina Olomoucký kraj
Základní škola Vizovice, příspěvková organizace Vizovice Zlínský kraj
Základní škola Vojnův Městec,okres Žďár nad Sázavou,příspěvková organizace Vojnův Městec Vysočina
Základní škola Votice Votice Středočeský kraj
Základní škola Vrbice Vrbice Jihomoravský kraj
Základní škola Vsetín, Rokytnice Vsetín Zlínský kraj
Základní škola Vysoké Mýto Jiráskova Vysoké Mýto Pardubický kraj
Základní škola Vysoké Mýto, Javornického vysoké Mýto Pardubický kraj
Základní škola Vyškov, Letní pole Vyškov Jihomoravský kraj
Základní škola Vyškov, Morávkova 40, příspěvková organizace Vyškov Jihomoravský kraj
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, p.o. Vyškov Jihomoravský kraj
Základní škola Zárubova v Praze 12 Praha - Kamýk Hlavní město Praha
Základní škola Zborovice, okres Kroměříž, příspěvková organizace Zborovice Zlínský kraj
Základní škola Zbytiny Zbytiny Jihočeský kraj
Základní škola Zlechov Zlechov Zlínský kraj
Základní škola Zlín, Dřevnická 1790, příspěvková o Zlín Zlínský kraj
Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace Zlín Zlínský kraj
Základní škola Železný Brod, Pelechovská 800, příspěvková organizace Železný Brod Liberecký kraj
Základní škola, Brno, Labská 27, příspěvková organizace Brno Jihomoravský kraj
Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151, Český Krumlov Jihočeský kraj
Základní škola, Dobré, okres Rychnov nad Kněžnou Dobré Královéhradecký kraj
Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258 Hradec Králové Královéhradecký kraj
Základní škola, Hradec Králové, štefánikova 566 Hradec Králové 11 Královéhradecký kraj
Základní škola, Hrádek nad Nisou - Donín Hrádek nad Nisou Liberecký kraj
Základní škola, Jičín, Husova 170 Jičín Královéhradecký kraj
Základní škola, Kadaňská jednička Kadaň Ústecký kraj
Základní škola, Kladno Kladno Středočeský kraj
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Petlérská 447, okres Chomutov Klášterec nad Ohří Ústecký kraj
Základní škola, Liberec - Vratislavice n.N. Liberec 30 Liberecký kraj
Základní škola, Městec Králové, Nám. Republiky 303 Městec Králové Středočeský kraj
Základní škola, Most, Okružní 1235, příspěvková or Most Ústecký kraj
Základní škola, Most, Svážná 2342, příspěvková organizace Most Ústecký kraj
Základní škola, Most, Václava Talicha 1855, příspěvková organizace Most Ústecký kraj
Základní škola, Náchod, Komenského 425 Náchod Královéhradecký kraj
ZÁKLADNÍ ŠKOLA, NÁCHOD, KOMENSKÉHO 425 NÁCHOD Královéhradecký kraj
Základní škola, Nepolisy, okres Hradec Králové Nepolisy Královéhradecký kraj
Základní škola, Opava, Havlíčkova 1, p. o. Opava Moravskoslezský kraj
Základní Škola, Pečky, Švermova 540 Pečky Středočeský kraj
Základní škola, Poděbradova79, 588 13 Polná Polná Vysočina
Základní škola, Rokycany, Čechova 40 Rokycany Plzeňský kraj
Základní škola, Seifertova1650,příspěvková organizace,407 47 Varnsdorf Varnsdorf Ústecký kraj
Základní škola, Sobotka, okres Jičín Sobotka Královéhradecký kraj
Základní škola, Strachotice, okres Znojmo, příspěvková organizace Strachotice Jihomoravský kraj
Základní škola, Sulíkov, okres Blansko Křetín Jihomoravský kraj
Základní škola, Tanvald, Údolí Kamenice 238, přísp.org. Tanvald Liberecký kraj
Základní škola, Tišnov, Smíškova 840 Tišnov Jihomoravský kraj
Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Trutnov Královéhradecký kraj
Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 Trutnov Královéhradecký kraj
Základní škola, Třemošnice, okres Chrudim Třemošnice Pardubický kraj
Základní škola, Vidlatá Seč, okres Svitavy Litomyšl Pardubický kraj
Základní škola, Zaječí, okres Břeclav Zaječí Jihomoravský kraj
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Frýdlant Frýdlant Liberecký kraj
Základní škola, Znojmo, Václavské nám. 8, odloučené pracoviště Jubilejní park 23 Znojmo Jihomoravský kraj
Základní škola,Libuň,okres Jičín Libuň 33 Královéhradecký kraj
Základní školy Bílina Ústecký kraj
Zdravá anglická mateřská škola s.r.o. Olomouc-Nedvězí Olomoucký kraj
zs a ms horní marsov horní marsov Královéhradecký kraj
ZS a MS Jiráskovo náměstí 1166 Hradec Králové Královéhradecký kraj
ZS a MS Olomouc - Nemilany Olomouc Olomoucký kraj
ZS a MS pro sluchove postizene v Plzni Plzen Plzeňský kraj
ZS a MŠ Luká Slavětín u Litovle Olomoucký kraj
ZS Emy Destinnove Praha 6 Hlavní město Praha
ZŚ Hamr Litvínov Ústecký kraj
Zs Holzova Brno Jihomoravský kraj
ZS Nepokojova Praha Hlavní město Praha
ZS Pěnčín 22 - příspěvková organizace Bratříkov Liberecký kraj
ZS Safaříkova Valašské Meziříčí Zlínský kraj
ZS Šchulzovy sady Dvůr Králové n. L. Královéhradecký kraj
ZŚ Školní náměstí Chrudim Pardubický kraj
Příbram VII Středočeský kraj
Brno Jihomoravský kraj
ZŠ nám. Svobody 3 Šternberk Olomoucký kraj
ZŠ TGMASARYKA IVANČICE Jihomoravský kraj
ZŠ V. Hejny Červený Kostelec Červený Kostelec Královéhradecký kraj
ZŠ 28.října 18, Turnov Turnov Liberecký kraj
ZŠ 5.května Rožnov pod Radhoštěm Zlínský kraj
ZŠ 5.května Jablonec nad Nisou Liberecký kraj
ZŠ A MŠ PEC POD SNĚŽKOU PEC POD SNĚŽKOU Královéhradecký kraj
ZŠ a MS B.HYNKA CVIKOV Cvikov Liberecký kraj
ZŠ a MS Březno Březno u Chomutova Ústecký kraj
ZŠ a MŚ Rakvice Rakvice Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Praha 6 Hlavní město Praha
ZŠ a MŠ Choustník okres Tábor Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ A.Štěpánka, Dolany Dolany Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Albrechtičky, p.o. Albrechtičky Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Baarova České budějovice Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Babice Babice u Šternberka Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Barrandov, Chaplinovo náměstí 615 Praha 5 Hlavní město Praha
ZŠ a MŠ Běly Jensen Opatov v Čechách Pardubický kraj
ZŠ a MŠ Benešov Benešov u Boskovic Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Benešov nad Ploucnicí, p. o. Benešov nad Ploučnicí Ústecký kraj
ZŠ a MŠ Beňov Přerov Olomoucký kraj
ZŠ A MŠ Blatec okr. Olomouc Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Blatec,přísp.org.,okres Olomouc Dub nad Moravou Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Boharyně Boharyně Královéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Bohuňovice Bohuňovice Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Borkovany Borkovany Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Bořitov Černá Hora Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Bravantice p.o. Bravantice Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Brloh Brloh Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Brno, Blanenská 1 Brno- Jehnice Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Brno, Husova 17 Brno Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Brno, Merhautova 37 Brno Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Brno, Pastviny 70, p. o. Brno Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří Brozany nad Ohří Ústecký kraj
Zš a Mš Březno Březno Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Březová Březová Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Budislav, okr. Svitavy Budislav Pardubický kraj
ZŠ a MŠ Crekvice nad Bystřicí Cerekvice nad Bystřicí 156 Královéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Čečelice, příspěvková organizace Čečelice Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Čechy pod Kosířem Čechy pod Kosířem Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Čížkovice Čížkovice Ústecký kraj
ZŠ a MŠ Čížová, okres Písek Čížová Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Dalešice Dalešice Vysočina
ZŠ a MŠ Damníkov Damníkov Pardubický kraj
ZŠ a MŠ Deblín Deblín Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Deštná Deštná Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Deštná Deštná Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Dobrá Voda u ČB Dobrá Voda u ČB Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Dolní Krupá,okres Havlíčkův Brod Dolní Krupá Vysočina
ZŠ a MŠ Dolní Lomná 149,p.o. Jablunkov Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Dolní Loučky Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Domamil Domamil Vysočina
ZŠ a MŠ Domanín Domanín Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Domaželice Domaželice Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Dřísy Dřísy Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Elišky Přemyslovny Brno Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Frenštát p.R., Tyršova 913 Frenštát p. R. Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm Frenštát pod Radhoštěm Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Frýdek - Místek, El. Krásnohorské 2254 Frýdek - Místek Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ G.A.Lindnera Rožďalovice Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Golčův Jeníkov, příspěvková organizace Golčův Jeníkov Vysočina
ZŠ a MŠ Habry Habry Vysočina
ZŠ a MŠ Hanušovice Hanušovice Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Havlíčkova Borová Havlíčkova Borová Vysočina
ZŠ a MŠ Hlučín Bobrřovníky Hlučín Bobrovníky Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Hněvotín Hněvotín Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Holice Olomouc Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Horka nad Moravou Horka nad Moravou Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Horka nad Moravou Horka nad Moravou Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Horní Maršov Horní Maršov Královéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Horská Vrchlabí Královéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Horymírova 100 Ostrava - Zábřeh Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Hranice, Šromotovo, p.o. Hranice Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Hrubá Skála-Doubravice Turnov Liberecký kraj
ZŠ A MŠ CHLUM NALŽOVICE Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Chocenice Blovice Plzeňský kraj
ZŠ A MŠ CHOLINA CHOLINA Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Chomutice Chomutice Královéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Chrášťany Chrášťany Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Chřibská Chřibská Ústecký kraj
ZŠ a MŠ Chválenice Chválenice Plzeňský kraj
ZŠ a MŠ J. Š. Baara České Budějovice Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ J. Železného Prostějov Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace Jablonec nad Nisou Liberecký kraj
ZŠ a MŠ Janov nad Nisou Janov nad Nisou Liberecký kraj
ZŠ a MŠ Jarošov nad Nežárkou Jarošov nad Nežárkou Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Jílovice Jílovice Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Jindřichov Jindřichov Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Josefův Důl Josefův Důl Liberecký kraj
ZŠ a MŠ K.Svolinského Kunčice p.O. Kunčice p.O. Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Kamenice Kamenice Vysočina
ZŠ a MŠ Kamenice, okr. Jihlava Kamenice Vysočina
ZŠ a MŠ Kamenický Šenov Kamenický Šenov Liberecký kraj
ZŠ a MŠ Karlovice Karlovice Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Kařez Kařez Plzeňský kraj
ZŠ a MŠ Kladno Kladno 4 Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 Kladno Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Klas Pardubice Pardubický kraj
ZŠ a MŠ Kobylnice, p.o. Kobylnice Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Komárov Opava-Komárov Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Koněšín, přísp. org. Koněšín 72 Vysočina
ZŠ a MŠ Koperníkova, Teplice Teplice Ústecký kraj
ZŠ a MŠ Kopidlno Kopidlno Královéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Kozojedy Kralovice Plzeňský kraj
ZŠ a MŠ Kožušany- Tážaly Kožušany-Tážaly Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Kpt. O. Jaroše Louny, 28.října 2173 Louny Ústecký kraj
ZŠ a MŠ Krahulčí Télč Vysočina
ZŠ a MŠ Krásná Hora, příspěvková organizace Krásná Hora Vysočina
ZŠ a MŠ Křemže Křemže Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Křivoklát Křivoklát Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Křižanov, příspěvková organizace Křižanov Vysočina
ZŠ a MŠ Kyjovice, přísp. organizace Kyjovice Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ L.Očenáška Dolní Bělá Dolní Bělá Plzeňský kraj
ZŠ A MŠ LEDČICE Ledčice Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Libchavy Libchavy Pardubický kraj
ZŠ a MŠ Lišov Lišov Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Litvínov, Ruská 2059 Litvínov Ústecký kraj
ZŠ a MŠ Loučovice Loučovice Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Lužany u Jičína Lužany Královéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Lužnice Lužnice Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Malá Úpa, okr. Trutnov Malá Úpa Královéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Maletín Zábřeh Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Malonty Malonty Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Malšice Malšice Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Malý Újezd Malý Újezd Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Medlov Medlov 79 Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Měník Měník Královéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Mikulovice Pardubice Pardubický kraj
ZŠ a MŠ Milešovice Otnice Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Mírová 81, Mimoň Mimoň Liberecký kraj
ZŠ a MŠ Mírová Mimoň Mimoň Liberecký kraj
ZŠ a MŠ Mitušova 8 Ostrava Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Mladějovice, okr. Olomouc, příspěvková organizace Šternberk Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Mladoňovice Třebelovice Vysočina
ZŠ a MŠ Mochtin, okres Klatovy Klatovy Plzeňský kraj
ZŠ a MŠ Moravský Písek Moravský Písek Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Mrákotín Mrákotín Vysočina
ZŠ a MŠ Na Beránku Praha 4 Hlavní město Praha
ZŠ a MŠ Na Daliborce, Hořice Hořice Královéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Nám. Svobody 2 Praha Hlavní město Praha
ZŠ a MŠ Nechvalice Sedlčany Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Nová Cerekev Nová Cerekev Vysočina
ZŠ a MŠ Nové Dvory, okres Kutná Hora Nové Dvory Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Nové Syrovice Nové Syrovice Vysočina
ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové Hradec Králové Královéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Olomouc, Gorkeho 39 Olomouc Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Olšany u Prostějova Olšany u Prostějova Jihomoravský kraj
Zš a MŠ Opava- Malé Hoštice, přísp. organizace Opava Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Opava-Komárov OPAVA 9 Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Opava, Šrámkova4 - příspěvková organizace Opava Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Orlické Podhůří Ústí nad Orlicí Pardubický kraj
ZŠ a MŠ Ostrava - Zábřeh, Volgogradská 6B, p. o. Ostrava 3 Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Ostrovačice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Ostrovačice Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ PAVLOV pošta Mohelnice Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Perštejn Perštejn Ústecký kraj
ZŠ a MŠ Petřiny jih Praha ž Hlavní město Praha
ZŠ a MŠ Petřvald okres Nový Jičín, příspěvková org Petřvald Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Pňovice, okres Olomouc Litovel Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Podomí Podomí Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Pohořelice, oktres Zlín, příspěvková organizace Pohořelice, pošta Napajedla Zlínský kraj
ZŠ a MŠ Police nad Metují, okres Náchod Police nad Metují Královéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Polnička, okres Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou Vysočina
ZŠ a MŠ Pozděchov, okres Vsetín Pozděchov Zlínský kraj
ZŠ a MŠ Pozořice Pozořice Jihomoravský kraj
ZŠ A MŠ PRO SLUCHOVĚ POSTIŽENÉ PLZEŇ Plzeňský kraj
ZŠ a MŠ pro sluchově postižené Plzeň Plzeňský kraj
ZŠ a MŠ pro zrakově postižené a vady řeči Plzeň Plzeňský kraj
ZŠ a MŠ Prosetín Prosetín Pardubický kraj
ZŠ a MŠ prosetín Prosetín Pardubický kraj
ZŠ a MŠ Prostějov, Palackého tř. 14 Prostějov Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Provodov-Šonov Provodov-Šonov Královéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Předklášteří, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Předklášteří Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Přepychy Přepychy Královéhradecký kraj
ZŠ a MŠ při FN,Hradec Králové,Sokolská tř.581 Hradec Králové Královéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Pustiměř Pustiměř Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Ratibořské Hory Ratibořské Hory Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Ratíškovice Ratíškovice Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Ratíškovice Ratíškovice Jihomoravský kraj
ZŠ a Mš Rokytnice nad Rokytnou Rokytnice nad Rokytnou 15 Vysočina
ZŠ a MŠ Ropice Ropice Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Rozsochatec Rozsochatec Vysočina
zš a mš rudolfov rudolfov Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Rybník, okres Ústí nad Orlicí Česká Třebová Pardubický kraj
zš a mš rynoltice Rynoltice Liberecký kraj
ZŠ a MŠ Řečany nad Labem Řečany nad Labem Pardubický kraj
ZŠ a MŠ Řepiště Řepiště Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Řezníčkova Olomouc Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Sázavka Sázavka Vysočina
ZŠ a MŠ Sazovice Sazovice 78 Zlínský kraj
ZŠ a MŠ Sdružení Praha Hlavní město Praha
ZŠ a MŠ Sedlec - Prčice Sedlec - Prčice Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí II Tábor Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Skřipov Skřipov Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Sloup v Čechách Sloup v Čechách Liberecký kraj
ZŠ a MŠ Sluníčko, s.r.o. Lipník nad Bečvou Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Sobíňov Sobíňov Vysočina
ZŠ a MŠ Spálov Spálov Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Strakonice Strakonice Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Stráž nad Nisou Stráž nad Nisou Liberecký kraj
ZŠ a MŠ Strunkovice nad Blanicí Strunkovice nad Blanicí Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Střížov Střížov Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Sudoměřice u Bechyně Sudoměřice u Bechyně Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Svárov Svárov Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Svatoplukova Olomouc Olomouc Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Svitavy, Sokolovská 1 Svitavy Pardubický kraj
ZŠ a MŠ Svoboda nad Úpou Svoboda nad Úpou Královéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Šebkovice, příspěvková organizace ŠEBKOVICE Vysočina
ZŠ a MŠ Šindlovy Dvory Č.Budějovice Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Široká Niva, okres Bruntál, p.o. Široká Niva Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Štěkeň Štěkeň Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Tachlovice Tachlovice Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Těšany Těšany Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Těšetice Těšetice Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Těškovice Těškovice Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ TGM Milovice Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko-Kuřívody Ralsko Liberecký kraj
ZŠ a MŠ Troubsko Troubsko Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Tršice Tršice Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Tršice Tršice Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ tř. Dr. E. Beneše 456, Bohumín Bohumín Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 342 Třebíč Vysočina
ZŠ a MŠ Týnec Týnec Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Tyršova 913 Frenštát pod Radhoštěm Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Úhonice Úhonice Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Újezd Cerhovice Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Újezd Újezd Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Ukrajinská 19, příspěvková organizace Ostrava - Poruba Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Úsov Úsov Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Ústí Hranice Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Velké Hamry II. Velké Hamry Liberecký kraj
ZŠ a MŠ Vepřová Velká Losenice Vysočina
ZŠ a MŠ Veselý Žďár Havlíčkův Brod Vysočina
ZŠ a MŠ Větřní Větřní Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Vranová Lhota Vranová Lhota Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Vranovice Vranovice Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Vražné,okres Nový Jičín Odry - Vražné Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Vrbová Lhota Vrbová Lhota Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Vřesina Vřesina Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Všeználek, Němčice 114 Němčice Pardubický kraj
ZŠ a MŠ Vysoké Veselí Vysoké Veselí Královéhradecký kraj
ZŠ a MŠ waldorfská, Olomouc Olomouc Olomoucký kraj
ZŠ a MŠ Zahájí Dívčice Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Záhornice Záhornice - Městec Králové Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Záhuní Frenštát p. R. Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Zákupy Zákupy Liberecký kraj
ZŠ a MŠ Záměl Záměl Královéhradecký kraj
ZŠ a MŠ Závišice Kopřivnice Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Zlatá Olešnice Zlatá Olešnice Liberecký kraj
ZŠ a MŠ Žabčice Žabčice Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou Ždírec nad Doubravou Vysočina
ZŠ a MŠ, Brno, Jana Broskvy 3 Brno Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ, Červený Kostelec, Olešnice 190 Červený Kostelec Královéhradecký kraj
ZŠ a MŠ, Liberec, Barvířská 38/6, přísp. org. Liberec Liberecký kraj
ZŠ a MŠ, Nerudova 9, České Budějovice České Budějovice Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ, p.o. Kopřivnice Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ, Vl. Rady České Budějovice Jihočeský kraj
ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí Zlínský kraj
ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí Zlínský kraj
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice Jihočeský kraj
ZŠ A.Sochora Duchcov Ústecký kraj
ZŠ Aa MS Bysice Byšice Středočeský kraj
ZŠ Antonína Sochora Duchcov Ústecký kraj
Zš Beroun - Závodí Beroun Středočeský kraj
ZŠ Bohuslavice, okr. Prostějov Bohuslavice Olomoucký kraj
ZŠ Borek Borek Jihočeský kraj
ZŠ Borová Borová Pardubický kraj
ZŠ Boršov nad Vltavou Boršov nad Vltavou Jihočeský kraj
ZŠ Brno Brno Jihomoravský kraj
ZŠ Brno Svážná 9 Brno-Nový Lískovec Jihomoravský kraj
ZŠ Brno, Heyrovského 32 Brno Jihomoravský kraj
ZŠ Brno, Janouškova 2 Brno Jihomoravský kraj
ZŠ Brodek uý Přerova Brodek u Přerova Olomoucký kraj
ZŠ Bronzová Praha Hlavní město Praha
ZŠ Brutnál, Jesenická 10 Bruntál Moravskoslezský kraj
ZŠ Břehy Přelouč Pardubický kraj
ZŠ Budyně nad Ohří Budyně nad Ohří Ústecký kraj
ZŠ Campanus Praha 11 - Chodov Hlavní město Praha
ZŠ Čachovice a MŠ Struhy obec Čachovice Středočeský kraj
ZŠ Černá Hora Černá Hora Jihomoravský kraj
ZŠ Červený Kostelec, Lhota Červený Kostelec Královéhradecký kraj
ZŠ České Heřmanice České Heřmanice Pardubický kraj
ZŠ Český Dub, okres Liberec,p.o. Český Dub Liberecký kraj
ZŠ Dolní Cerekev Dolní Cerekev Vysočina
ZŠ Dolní Dobrouč Dolní Dobrouč Pardubický kraj
ZŠ Donovalská Praha 4 Hlavní město Praha
ZŠ Donovalská Praha 4 Hlavní město Praha
ZŠ Doubravice nad Svitavou Doubravice nad Svitavou Jihomoravský kraj
ZŠ Dr. Hrubého 2 Šternberk Olomoucký kraj
ZŠ Drahanovice Drahanovice Olomoucký kraj
ZŠ Dřevohostice Dřevohostice okres Přerov Olomoucký kraj
ZŠ Dubá, okres Česká Lípa Dubá Liberecký kraj
ZŠ Dukelských hrdinů Karlovy Vary, Moskevská 25, příspěvková organizace Karlovy Vary Karlovarský kraj
ZŠ E.Zátopka Kopřivnice Moravskoslezský kraj
ZŠ Eden Praha 10 Vršovice Hlavní město Praha
ZŠ Elišky Přemyslovny Brno Jihomoravský kraj
ZŠ Emila Zátopka Zlín Zlínský kraj
ZŠ Emy Destinnové Praha 6 Hlavní město Praha
ZŠ F.Formana Ostrava Moravskoslezský kraj
ZŠ gen. Heliodora Píky a MŠ Štítina Štítina, okres opava Moravskoslezský kraj
ZŠ Gen. Píky 13A Ostrava Moravskoslezský kraj
ZŠ Gutha - Jarkovského Kostelec nad Orlicí Královéhradecký kraj
ZŠ H.Sienkiewicze s pol.jaz vyuč. Jablunkov Moravskoslezský kraj
ZŠ Haškova, Uničov Uničov Olomoucký kraj
ZŠ Havířov - Šumbark Havířov Moravskoslezský kraj
ZŠ Havlíčkova Litoměřice Litoměřice Ústecký kraj
ZŠ Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod 1 Vysočina
ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská Havlíčkův Brod Vysočina
ZŠ Heřmánek Praha - Horní Počernice Hlavní město Praha
ZŠ Hlibočky-Mariánské Údolí Hlubočky Olomoucký kraj
ZŠ Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace Hodonín Jihomoravský kraj
ZŠ HORNÍ POLICE Horní Police,okr.Česká Lípa Liberecký kraj
ZŠ Hořice, Husova 11 Hořice Královéhradecký kraj
ZŠ Hostivice Hostivice Středočeský kraj
ZŠ Hošťálková Hošťálková Zlínský kraj
ZŠ Hronov Velký Dřevíč, okres Náchod Hronov Královéhradecký kraj
ZŠ Hrotovice Hrotovice Vysočina
ZŠ Husova, Chodov Chodov Karlovarský kraj
ZŠ Chabařovice Chabařovice Ústecký kraj
ZŠ Chlumec n. C. Chlumec nad Cidlinou Královéhradecký kraj
ZŠ Chrast Chrast Pardubický kraj
ZŠ Chrast Chrast Pardubický kraj
ZŠ Chyšky Chyšky Jihočeský kraj
ZŠ J. A. Komenského Kyjov Jihomoravský kraj
ZŠ J.A,Komenského BRNO Jihomoravský kraj
ZŠ J.A.Komenského Blatná, okres Strakonice Blatná Jihočeský kraj
ZŠ Jablonec n.Nisou - Kokonín Jablonec n.Nisou Liberecký kraj
ZŠ Janáčkovo náměstí Krnov Moravskoslezský kraj
ZŠ jazyků Karlovy Vary Karlovy Vary Karlovarský kraj
ZŠ Jičín, Poděbradova 18 Jičán Královéhradecký kraj
ZŠ JIH MARIÁNSKÉ LÁZNĚ Karlovarský kraj
ZŠ Jihlava, Křížová 33 Jihlava Vysočina
ZŠ Jirkov, Budovatelů 1563, okres Chomutov Jirkov Ústecký kraj
ZŠ Jirny Jirny Středočeský kraj
ZŠ Jistebník Jistebník Moravskoslezský kraj
ZŠ Jižní Praha Hlavní město Praha
ZŠ Jižní předměstí Rokycany Rokycany Plzeňský kraj
ZŠ Jubilejní 3, Nový Jičín Nový Jičín Moravskoslezský kraj
ZŠ K. V. Raise Lázně Bělohrad Lázně Bělohrad Královéhradecký kraj
ZŠ Karla Vokáče Strašice Strašice Plzeňský kraj
ZŠ Karviná - Hranice, Slovenská Karviná - Hranice Moravskoslezský kraj
ZŠ Klatovy Klatovy Plzeňský kraj
ZŠ Komenského Nymburk Středočeský kraj
ZŠ Komenského I Zlín Zlínský kraj
ZŠ Komenského I. Zlín Zlínský kraj
ZŠ Kosice Chlumec nad Cidlinou Liberecký kraj
ZŠ Kralice na Haném, okres Prostějo, p.o. Kralice na Hané Olomoucký kraj
ZŠ Kravaře Kravaře Liberecký kraj
ZŠ Krnov,Dvořákův okruh 2, okres Bruntál, příspěvková organizace Krnov Moravskoslezský kraj
ZŠ KřimTyršova 1255 Kuřim Jihomoravský kraj
ZŠ Křižanská Liberec Liberecký kraj
ZŠ L. Svobody Rudíkov Rudíkov Vysočina
ZŠ Lačnov Horní Lideč Zlínský kraj
ZŠ Ladova Litoměřice Litoměřice Ústecký kraj
ZŠ Lednice Lednice Jihomoravský kraj
ZŠ LIBEREC, SOKOLOVSKÁ, ODL. PRACOVIŠTĚ NÁM. MÍRU LIBEREC Liberecký kraj
zš libušina 164 bechyně bechyně Jihočeský kraj
ZŠ LIpanská,Kolín 3 Kolín Středočeský kraj
ZŠ Litoměřice Litoměřice Ústecký kraj
ZŠ Litoměřice, B. Němcové 2 Litoměřice Ústecký kraj
ZŠ Litovel, Jungmannova ul. Litovel Olomoucký kraj
ZŠ logopedická s.r.o. Ostrava-Hrabová Moravskoslezský kraj
ZŠ Lomnice
ZŠ Lubnice Uherčice Jihomoravský kraj
ZŠ Lučany Lučany nad Nisou Liberecký kraj
ZŠ Luže Luže Pardubický kraj
ZŠ Máj I. České Budějovice Jihočeský kraj
ZŠ Masarykova, Klánovice Praha 9 Hlavní město Praha
ZŠ Meteorologická Praha 4 Hlavní město Praha
ZŠ Milovice u Hořic Hořice Královéhradecký kraj
ZŠ Mirotice Mirotice Jihočeský kraj
ZŠ Mírová Ústí nad Labem Ústecký kraj
ZŠ Mírové náměstí Hodonín Jihomoravský kraj
ZŠ Mitušova 16 Ostrava Moravskoslezský kraj
ZŠ Mitušova 16,Ostrava-Hrabůvka Ostrava Moravskoslezský kraj
ZŠ Mohelnice Mohelnice Olomoucký kraj
ZŠ Mohelnice, Mlýnská Mohelnice Olomoucký kraj
ZŠ Mokré Lazce Mokré Lazce Moravskoslezský kraj
ZŠ Mort. Beroun Mor. Beroun Olomoucký kraj
ZŠ Mšeno Mšeno Středočeský kraj
ZŠ Na Balabence Praha 9 Hlavní město Praha
ZŠ Na Habru Hořice Královéhradecký kraj
ZŠ NA VALECH, LITOMĚŘICE LITOMĚŘICE Ústecký kraj
ZŠ Náchod - Plhov Náchod Královéhradecký kraj
zš náklo náklo Olomoucký kraj
ZŠ náměstí E. Beneše, Varnsdorf Varnsdorf Ústecký kraj
ZŠ Nedvědova Olomouc Olomouc Olomoucký kraj
ZŠ Netolice Netolice Jihočeský kraj
ZŠ Neulingerova Dačice Dačice Jihočeský kraj
ZŠ Nová Včelnice Nová Včelnice Jihočeský kraj
ZŠ Nová Ves u Chotěboře Nová Ves u Chotěboře Vysočina
ZŠ Nová, České Budějovice České Budějovice Jihočeský kraj
ZŠ Nové Hodějovice České Budějovice Jihočeský kraj
ZŠ Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě Vysočina
ZŠ Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě Vysočina
ZŠ Novoborská Praha 9 - Střížkov Hlavní město Praha
ZŠ NOVOBORSKÁ PRAHA Hlavní město Praha
ZŠ Nový Bor, Generála Svobody 114, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Nový Bor Liberecký kraj
ZŠ Npor. Loma Příbor Školní 1510 okres Nový jičín, příspěvková organizace Příbor Moravskoslezský kraj
ZŠ Obříství Obříství Středočeský kraj
ZŠ Očovská Hodonín Jihomoravský kraj
ZŠ Odolena Voda Odolena Voda Středočeský kraj
ZŠ Odry Pohořská 8 Odry Moravskoslezský kraj
ZŠ Olešnice, okres Rychnov nad kněžnou Olešnice Královéhradecký kraj
ZŠ Olomouc,příspěvková organizace,Heyrovského 33 Olomouc Olomoucký kraj
ZŠ Opava, Otická 18 - příspěvková organizace Opava Moravskoslezský kraj
ZŠ Opava, Vrchní 19 - p.o. Opava Moravskoslezský kraj
ZŠ Opočno, okr. Rychnov n. Kn. Opočno Královéhradecký kraj
ZŠ Orlová-Poruba Jarní 400 okres Karviná, příspěvková organizace Orlová-Lutyně Moravskoslezský kraj
ZŠ Ostrava- Hrabová Ostrava-Hrabová Moravskoslezský kraj
ZŠ OStrava- Zábřeh, Chrjukinova 12, přísp. org. Ostrava Moravskoslezský kraj
ZŠ Ostrava-Mar.Hory, Gen. Janka 1208 Ostrava-Mar. Hory Moravskoslezský kraj
ZŠ Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, příspěvková organizace Ostrava - Zábřeh Moravskoslezský kraj
ZŠ Ostrava, Matiční 5,přísp.org. Ostrava Moravskoslezský kraj
ZŠ Ostrčilova Ostrava Moravskoslezský kraj
ZŠ Ostrov Ostrov Karlovarský kraj
ZŠ Pačejov Pačejov Plzeňský kraj
ZŠ Pardubice - Studánka Pardubice Pardubický kraj
ZŠ Pardubice, Benešovo nám. 590 Pardubice Pardubický kraj
ZŠ Pardubice, Bratranců Veverků 866 Pardubice Pardubický kraj
ZŠ Partyzánská Česká Lípa Liberecký kraj
ZŠ Pasířská Jablonec nad Nisou Liberecký kraj
ZŠ Pečky, okr. Kolín Pečky Středočeský kraj
ZŠ Peruc Peruc Ústecký kraj
ZŠ Peruc Peruc Ústecký kraj
ZŠ Petrovice Petrovice Středočeský kraj
ZŠ Pivovarska Jablonec nad Nisou Liberecký kraj
ZŠ Planá Na Valech 143 Planá Plzeňský kraj
ZŠ Plumlov Plumlov Olomoucký kraj
ZŠ Plumlov Plumlov Olomoucký kraj
ZŠ Povážská Strakonice Strakonice Jihočeský kraj
ZŠ Praha - Petrovice Praha 10 Hlavní město Praha
zš praha 3 praha3 Hlavní město Praha
ZŠ Praha 4, Na Chodovci 54 Praha 4 Hlavní město Praha
ZŠ Praha 8 - Dolní Chabry Praha 8 Hlavní město Praha
ZŠ Praha 9-Horní Počernice, Stoliňská 823 Praha Hlavní město Praha
ZŠ Prachovice Prachovice Pardubický kraj
ZŠ praktická Brno Jihomoravský kraj
ZŠ pro sluchově postižené Plzeň Plzeňský kraj
ZŠ pro sluchově postižené Ostrava Moravskoslezský kraj
ZŠ pro žáky se specifickými poruchami učení Karlovy Vary Karlovarský kraj
ZŠ Průhonice Průhonice Středočeský kraj
ZŠ PRŮHONICE PRŮHONICE Středočeský kraj
ZŠ Přelouč,Masarykovo nám.45,okres Pardubice Přelouč Pardubický kraj
ZŠ Přerov, Trávník Přerov Olomoucký kraj
ZŠ Příbor, Jičínská 486, okres Nový Jičín Příbor Moravskoslezský kraj
ZŠ Rabasova Ústí nad labem Ústecký kraj
ZŠ Radostín Sychrov Liberecký kraj
ZŠ Rapotice Rapotice Vysočina
ZŠ Resslova Pardubice Pardubický kraj
ZŠ Rohovládova Bělá Rohovládova Bělá Pardubický kraj
ZŠ Rosice Rosice Jihomoravský kraj
ZŠ Rosice Rosice Jihomoravský kraj
ZŠ Rostěnice - Zvonovice Rostěnice Jihomoravský kraj
ZŠ s MŠ Tlučná TLUČNÁ Plzeňský kraj
ZŠ s MŠ Tlučná Tlučná Plzeňský kraj
ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova Liberec 5 Liberecký kraj
ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů Teplice Ústecký kraj
ZŠ s RVJ Filosofská Praha 4 Hlavní město Praha
ZŠ s RVTV Teplice v Čechách Ústecký kraj
ZŠ Sadská Sadská Středočeský kraj
ZŠ SADY PIONÝRŮ Lovosice Ústecký kraj
ZŠ Sezemice Sezemice Pardubický kraj
ZŠ Sezemice Sezemice Pardubický kraj
ZŠ Sezemice Sezemice Pardubický kraj
ZŠ Skuteč Komenského Skuteč Pardubický kraj
ZŠ Slatiňany Slatiňany Pardubický kraj
ZŠ Slovanka Česká Lípa Liberecký kraj
ZŠ Slušovice Slušovice Zlínský kraj
ZŠ Smetanova Chotěboř Chotěboř Vysočina
ZŠ Smirice Smirice Královéhradecký kraj
ZŠ Smržovka Smržovka Liberecký kraj
ZŠ Sokolov Sokolov Karlovarský kraj
ZŠ Sokolov Sokolov Karlovarský kraj
ZŠ SOKOLOVSKÁ Mnichovo Hradiště Středočeský kraj
ZŠ speciální, Plzeň, Skupova 15 Plzeň Plzeňský kraj
ZŠ Sportovní Uherské hradiště Zlínský kraj
ZŠ Srbská 2 Ostrava- Výškovice Moravskoslezský kraj
ZŠ Stará Boleslav Brandýs n.L.- Stará Boleslav Středočeský kraj
Zš Stará ves Přerov Olomoucký kraj
ZŠ Strmilov Strmilov Jihočeský kraj
ZŠ Stříbro, Revoluční 1431 Stříbro Plzeňský kraj
ZŠ Svatopluka Čecha Kojetín Kojetín Olomoucký kraj
ZŠ Svatoplukova Šternberk Olomoucký kraj
ZŠ Svážná 9 Brno Jihomoravský kraj
ZŠ Školni Praha 4 Hlavní město Praha
ZŠ Štefánikova, Pardubice Pardubice Pardubický kraj
ZŠ Štěchovice
ZŠ Šumava Jablonec nad Nisou Liberecký kraj
ZŠ Šumperk, Sluneční 38 Šumperk Olomoucký kraj
ZŠ Šumvald Šumvald Olomoucký kraj
ZŠ Švermova Liberec Liberecký kraj
ZŠ T. G. Masaryka Studénka Moravskoslezský kraj
ZŠ T. G. Masaryka Blatná Blatná Jihočeský kraj
ZŠ T. G. Masaryka Štětí Štětí Ústecký kraj
ZŠ T. G. Masaryka Třebíč Třebíč Vysočina
ZŠ T. G. Masaryka, Komenského 478, Hrádek nad Nisou, okres Liberec, příspěvková organizace Hrádek nad Nisou Liberecký kraj
ZŠ T. Šobra a MŠ, Šobrova 2070, Písek Písek Jihočeský kraj
ZŠ T.G. Masaryka Blansko Jihomoravský kraj
ZŠ T.G. Masaryka a Mateřská škola Písek Písek Jihočeský kraj
ZŠ T.G.M. Suchdol nad Lužnicí Suchdol nad Lužnicí Jihočeský kraj
ZŠ T.G.Masaryka Krabčice Krabčice Ústecký kraj
ZŠ T.G.Masaryka, Praha 7 Praha 7 Hlavní město Praha
ZŠ Tanvald Sportovní, příspěvková organizace Tanvald Liberecký kraj
ZŠ TGM Rokycany Plzeňský kraj
ZŠ TGM Český Krumlov Český Krumlov Jihočeský kraj
ZŠ TGM Hodkovice n.M. Hodkovice n.M. Liberecký kraj
ZŠ TGM Moravské Budějovice Moravské Budějovice Vysočina
ZŠ Trávníky Vsetín Zlínský kraj
ZŠ Trhové Sviny Trhové Sviny Jihočeský kraj
ZŠ Třebechovice pod Orebem Třebechovice pod Orebem Královéhradecký kraj
ZŠ Třebenice Třebenice Ústecký kraj
ZŠ Třebíč, Benešova Třebíč Vysočina
ZŠ Tuchlovice Tuchlovice Středočeský kraj
ZŠ Turnov - Mašov Turnov Liberecký kraj
ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká Týn nad Vltavou Jihočeský kraj
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana Týn nad Vltavou Jihočeský kraj
ZŠ Tyršova Brno Jihomoravský kraj
ZŠ V. Košaře Ostrava 30 Moravskoslezský kraj
ZŠ Václava Havla Poděbrady Středočeský kraj
ZŠ Velká Bíteš Velká Bíteš Vysočina
ZŠ Velké Hamry, příspěvková organizace Velké Hamry Liberecký kraj
ZŠ Velké Opatovice okres Blansko Velké Opatovice Jihomoravský kraj
ZŠ Veronské náměstí Praha 15 Hlavní město Praha
ZŠ Veselí nad Moravou,Hutník 1456,okres Hodonín,příspěvková organizace Veselí nad Moravou Jihomoravský kraj
ZŠ Veverská Bítýška Veverská Bítýška Jihomoravský kraj
ZŠ Veverská Bítýška Veverská Bítýška Jihomoravský kraj
ZŠ Vidnava Vidnava Olomoucký kraj
ZŠ Vítězná, Litovel Litovel Olomoucký kraj
ZŠ Vodárenská 2116 ,Kladno Kladno 2 Středočeský kraj
ZŠ Volyně Volyně Jihočeský kraj
ZŠ Vrchlického Šumperk Olomoucký kraj
ZŠ Vsetín, Luh 1544 Vsetín Zlínský kraj
ZŠ Vsetín, Sychrov 97 Vsetín Zlínský kraj
ZŠ Všehrdova Lovosice Ústecký kraj
ZŠ Všetaty Školní družina Všetaty Středočeský kraj
ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí Zlínský kraj
ZŠ Vysoké Mýto Knířov Vysoké Mýto Pardubický kraj
ZŠ Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace Vyškov Jihomoravský kraj
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o Vyškov Jihomoravský kraj
ZŠ Zahradní Chomutov Ústecký kraj
ZŠ Zaječov Zaječov Středočeský kraj
ZŠ Zátor Krnov Moravskoslezský kraj
ZŠ ZLÍN ZLÍN Zlínský kraj
ZŠ Želechovice nad Dřevnicí Želechovice nad Dřevnicí Zlínský kraj
ZŠ, Hlinsko, Smetanova 403, okres Chrudim Hlinsko Pardubický kraj
ZŠ, Mikulov, Školní 1 Mikulov Jihomoravský kraj
ZŠ, Mírová pod Kozákovem, okres Semily Turnov Liberecký kraj
ZŠ, MŠ a PrŠ Karlovy Vary Karlovy Vary Karlovarský kraj
ZŠ, MŠ a PŠ Kolín Kolín IV. Středočeský kraj
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice Jesenice Středočeský kraj
ZŠ, Vrchlabí, nám. Míru 283 Vrchlabí Královéhradecký kraj
ZŠ, ZUŠ a MŠ Lomnice Lomnice Jihomoravský kraj
ZŠ, ZUŠ a MŠ Stachy Stachy Jihočeský kraj
ZŠ,DD,ŠD a ŠJ Vrbno pod Pradědem Moravskoslezský kraj
ZŠ,MŠ a Prš Karlovy Vary Karlovarský kraj
ZŠaMŠ Bohuslavice,přísp.org. Bohuslavice Moravskoslezský kraj
ZŠChomutov, Kadaňská CHOMUTOV Ústecký kraj
ZŠMŠ Zahrádky Zahrádky Liberecký kraj
ZŠp a MŠ Hrádek nad Nisou Hrádek nad Nisou Liberecký kraj
ZŠštahlavy-školní družina štahlavy Plzeňský kraj
ŽŠ a MŠ Přísnotice Přísnotice Jihomoravský kraj
ŽŠ a Mš Sudice Sudice Moravskoslezský kraj