E-mail zodpovědné osoby
Heslo
Zapomněli jste heslo?;

Hrátky Zdravé 5 s Míšou Tomešovou

V kategorii: Novinky pro rodiny

Návštěva výuky Zdravé 5 v mateřské školce Človíček v Hostivaři s Míšou Tomešovou a naší šikovnou lektorkou Ilonou Výtiskovou měla velký úspěch.

Na začátku března navštívila výuku Zdravé 5 herečka, zpěvačka a také maminka dvou dětí Michaela Tomešová. Míša, společně s dětmi z mateřské školky Človíček v Hostivaři, vytvořila zdravou svačinku z ovoce a zeleniny, shlédla zábavnou výuku plnou her a pohybu pod vedením naší šikovné lektorky a nakonec se s dětmi vyfotila.

Míša podporuje projekt Zdravá 5 převážně na sociálních sítích a také motivuje k zapojení do celostátní kuchařské soutěže určené pro děti z mateřských a základních škol, dětských domovů a nízkoprahových zařízení. Tříčlenné týmy dětí soutěží o postup do velkého finále, které se bude konat v Národním zemědělském muzeu 25. května. Míša bude zasedat v odborné porotě, která rozhodne o vítězích a také se postará o část doprovodného programu. Vítězové vyhrají zážitkový víkend plný dobrodružství. Do soutěže je možné se přihlásit do 1. dubna.

Míše tímto děkujeme za perfektní spolupráci a nadšení pro projekt Zdravá 5.