E-mail zodpovědné osoby
Heslo
Zapomněli jste heslo?;
„Protože je naše kuchařská soutěž jakýmsi vyvrcholením celoročních aktivit v oblasti správné výživy, nákupu i přípravy svačin, přejmenovali jsme ji letos na Finále Zdravé 5. Zadání a mechanika však zůstávají stejné - motivujeme děti, aby jídlo připravovaly i jedly s láskou a užívaly si společně strávené okamžiky s těmi, kterým občerstvení připraví. Proto bude porota kromě nápaditého a správně vyváženého receptu hodnotit i myšlenku společné svačinové párty.”

Finále

Celostátní finále se uskutečnilo v sobotu 9. června 2018 na Plechárně (Bryksova 1002/20, Praha - Černý Most,http://www.plecharnacernymost.cz/).

18 soutěžních týmů ve 4 kategoriích připravilo před zraky poroty pohoštění na párty - pokrm studené kuchyně s důrazem na kreativitu, složení (vyváženost pokrmu), celkový dojem. Na finalisty čekala i druhá disciplína - vědomostní kvíz z oblasti zdravé výživy.

V porotě finálového kola zasedli: kuchař ze sítě restaurací Ambiente Martin Placák, odbornice na výživu Zuzana Komůrková a členka týmu komunikace značky Albert Tereza Skrbková.


  • + Přehled výsledků finále naleznete ZDE:

Všichni účastníci finále si odvezli hezké věcné ceny, vítězové každé soutěžní kategorie získali navíc i velkou zážitkovou odměnu – víkend v Ekocentru Orlov u Příbrami od pátku 22. do neděle 24. června 2018. Podívejte se do fotogalerie, jak jsme si to užili.

Výběr fotek z celostátního finále v Praze

Nadační fond Albert si vymezuje právo případné změny podmínek nebo termínů soutěže, které včas oznámí na www.zdrava5.cz a emailem škole nebo zařízení.

KONTAKT

Pro více informací kontaktujte Evu Nepokojovou,
e.nepokojova@nadacnifondalbert.cz nebo 777 210 947.