E-mail zodpovědné osoby
Heslo
Zapomněli jste heslo?;

Novinky pro rodiny

VELKÉ FINÁLE

VELKÉ FINÁLE

10.06.2019
Velké finále naší celostátní kuchařské soutěže Zdravá 5 se konalo v Národním zemědělském muzeu v Praze. V sobotu, 25. května 2019, jsme srdečně a s nadšením přivítali 25 skvělých týmů z celé České republiky. Číst více »
Postupující týmy Finále Zdravé 5
Odborná porota a také veřejné hlasování rozhodlo o vítězích, kteří postupují do velkého finále celostátní kuchařské soutěže Finále Zdravé 5. Číst více »
Jarní workshop lektorek Zdravé 5
Workshop se uskutečnil v polovině dubna v Praze. Lektorky získaly nové informace z oblasti zdravé výživy a společně tvořily nový výukový program pro mateřské školky. Číst více »
Udělejte si Velikonoce o něco zdravěji!
Jak si udělat Velikonoce o něco zdravěji vám poradí naše šikovná lektorka Barbora Charvátová. Nepřehlédněte také zajímavý a zdravý recept na mrkvové kytičky, který najdete v odkazu pod článkem. Číst více »
Hrátky Zdravé 5 s Míšou Tomešovou
Návštěva výuky Zdravé 5 v mateřské školce Človíček v Hostivaři s Míšou Tomešovou a naší šikovnou lektorkou Ilonou Výtiskovou měla velký úspěch. Číst více »
Přihlašte se do celostátní kuchařské soutěže Finále Zdravé 5!
Celostátní kuchařská soutěž pro malé kuchtíky Finále Zdravé 5 startuje! Nezapomeňte se zapojit. Číst více »
Staňte se lektorkou Zdravé 5 v Karlovarském, Jihočeském nebo Ústeckém kraji
Chcete se stát lektorkou unikátního vzdělávacího programu s dlouholetou tradicí, Zdravé 5? Lektorka vede program o správné výživě formou her a soutěží v základních a mateřských školách ve svém okolí. Číst více »
Zdravá 5 přijme administrativního koordinátora
Administrativní koordinátor Zdravé 5 má na starost administrativní podporu a spolupráci při koordinaci projektu Zdravá 5. Práce bude vykonávána ze sídla společnosti v Praze 5, Nové Butovice. Své životopisy zasílejte na adresu: p.rezna@nadacnifondalbert.cz Číst více »
Netradiční linecké cukroví
Vyzkoušejte netradiční recept na tradiční linecké cukroví. Recept je navíc o něco zdravější. Číst více »
Jak jsme fotili na Vánoce...
Venku 20 °C a my jsme fotili do předvánočních vydání časopisů Story a Glanc zdravé vánoční pečení a párty recepty, které zvládnou všichni teenageři, třeba na Silvestra :) Číst více »
Lektorky Zdravé 5 radí nejen maminkám
Asistované nákupy se Zdravou 5 v Albertech v Teplicích a Mladé Boleslavi využilo několik maminek, které se přišly poradit jak na správnou výživu svých ratolestí. Naše úžasné lektorky Janča & Alenka ochotně odpovídaly - rádi přijedeme i k vám:) Číst více »
Jak na svačinu dětem do školy
"Zdravá svačina nemusí zůstávat na dně aktovky, chce to jen nápad", říká lektorka Zdravé 5 Jitka Pokorná. Více v článku na https://www.kafe.cz/tipy/zdrava-svacina-nemusi-zustavat-na-dne-aktovky-chce-to-jen-napad-20180904.html. Číst více »
Vyvážená svačina
Doma připravená, plní vitamínů i základních nutrientů jako jsou bílkoviny a sacharidy - taková by měla svačinka být! Je tolik možností, jak si s ní poradit :). Moc vděčné jsou pomazánky na pečivo a porce zeleniny - znají vaše děti rybičkovou? :) Číst více »