Pojďte se s námi vzdělávat ONLINE!

Přinášíme Vám unikátní možnost objednat si online program Zdravé 5. Tento program může objednat pedagog ze základní školy, který výuku Zdravé 5 zařídí v rámci standartních předmětů (např. člověk a svět; výchova ke zdraví; přírodověda) nebo jako interaktivní složku pro zpestření výuky. Online program Zdravé 5 naplňuje vzdělávací cíle v oblasti Člověk a zdraví. Kromě učitelů si mohou tento program objednat i rodiče, kteří chtějí smysluplně vyplnit volný čas svých dětí.

Připravili jsme pro vás 45minutový program lekce Zdravé 5, který se zaměřuje na základy zdravé výživy. Program je určený pro děti ve věku 8–12 let. Výuka s lektorem probíhá v online prostředí, kdy stačí mít pouze internetové připojení a jakýkoliv internetový prohlížeč. Po vytvoření objednávky od nás obdržíte odkaz, který pouze vložíte do prohlížeče. Případně je možné se domluvit s lektorem na realizaci online výuky například v prostředí MS Teams, Google Meet a podobně.

Maximální počet dětí, které se mohou online lekce Zdravé 5 účastnit je 20. Pro výuku je nutné mít funkční mikrofon a internetové připojení (webkamera není podmínkou). Děti potřebují pouze psací potřeby a čistý papír na psaní. Vyžadujeme po celou dobu konání programu také účast pedagoga nebo zodpovědné osoby.

Po vytvoření objednávky Vás bude kontaktovat telefonicky lektor, který se společně s vámi domluví na veškerých podrobnostech, přesném termínu i čase výuky. Lektor vás bude kontaktovat nejpozději do 2-3 pracovních dnů po vytvoření objednávky.

Online program je zcela ZDARMA, plně hrazen Nadačním fondem Albert.

Nabídka on-line výuky

Název Stav
On-line výuka Zdravá 5 Aktivní Přihlásit se