Hravá školka

Do naší pomyslné knihovničky pochval přišla další, tentokrát z Mateřské školky v Pečicích. Děkujeme paní učitelce Katce za milá slova a přejeme všem krásné dny v hravé školce. ..

 

Ráda bych po čase poděkovala za účast na Akreditovaném semináři Zdravé 5, který jsem měla možnost v minulém roce absolvovat. Je pro mě tak lehčí v naší školce pracovat s dětmi na téma správná výživa. Díky získané krabici s metodickým materiály, kterou jsem na citovaném semináři dostala pro naši školku zdarma, byla výuka zábavná, zajímavá a pro děti hravá. Taková, jaká má ve správné školce být. Ještě jednou děkuji za veškeré materiály, podměty a informace. S dětmi jsme si užili všichni pěkné dopoledne a nechyběla pak ani zdravá svačinka. Posílám v příloze několik fotografií. S pozdravem Ing. Kateřina Lobodášová MŠ Pečice


Hravá školka