E-mail zodpovědné osoby
Heslo
Zapomněli jste heslo?;

Novinky z výuky

Radost z Vlasatic
Děkujeme za dnešní program. Byl velice přínosný nejen pro děti, ale také pro nás učitelky. Líbila se nám interakce během celého programu, zařazení zdravotního cvičení. Číst více »
Zdravá pizza

Zdravá pizza

04.06.2019
Že Vám to přijde neuvěřitelné? Že pizza je zcela nezdravé jídlo? Ale není tomu tak při vaření se Zdravou 5! Číst více »
Kufřík na cestách
Roku 1365 byla založena škola v Charvátech, do které se tentokrát vydal stříbrný kufřík Zdravé 5 se svou usměvavou lektorkou. Číst více »
Pár vět

Pár vět

28.05.2019
Někdy stačí jen pár vět a my víme, jak VELKÝ SMYSL naše práce má. Vážíme si každé pochvaly, která přijde :) Číst více »
Jako když najdeš...
Co vložíme do malých dětí, v dospělosti "jako když najdeš". Tak nějak se to traduje a říká :) Moc rády naše lektorky proto jezdí do mateřinek, kde pomocí písniček a her učí ty nejmenší o správné stravě a lepším životním stylu. Číst více »
Nadšené děti
Když na Vás z medií útočí nadpisy článků o znuděných dětech, o jednotlivcích, co se neumí bavit a neznají pojem o radosti..., o to větší je Vaše nadšení z úspěchu programu Zdravé 5 v Základní škole Holešov. Číst více »
Zaujmeme i nepozorné
Ano, je to tak. I nepozorné děti se v programu Zdravá 5 zabaví a všichni si tak užijí společné chvíle se zdravou výživou :) Číst více »
To nás těší...
..., že Vás těší. Rádi čteme zpětné vazby ze škol a školek. Dovolujeme si citovat následující nadšení, které přišlo z Tábora. Jak se líbilo dětem? Zde je rozdělení podle tříd ve škole :) Číst více »
Novopacký slavíček
Byli jsme u toho - NOVOPACKÝ SLAVÍČEK. Pěvecká soutěž, kterou každoročně pořádá Gymnázium a SOŠPg Nová Paka. Letos proběhl 24. ročník. Mezi účastníky se řadily děti z mateřských, základních, základních uměleckých i středních škol, ale i dospělí. Číst více »
Krásně a poutavě
I tak vypadají návštěvy lektorek Zdravé 5 v mateřských školách. Velmi si vážíme zpětné vazby, která nás vždy posune dál. Číst více »
Oceněný přístup
Město Ronov nad Doubravou se nachází v okrese Chrudim v Pardubickém kraji. Městem protéká řeka Doubrava a její dva pravostranné přítoky Lovětínský potok a Kurvice. A také tu mají základní školu, kam zavítala naše milá lektorka Zdravé 5. Jaké to bylo? Číst více »
Milé psaní

Milé psaní

09.04.2019
Veliké díky za krásné psaní od paní Prášilové. Jak to tedy probíhalo v MŠ Mostkovice?!? Paní lektorka si pro děti připravila program o zdravém stravování a děti se hravou formou seznamovaly s potravinami, které našemu tělu prospívají, a které by také ... Číst více »
Hrátky ve školce
Hrátky Zdravé 5 je program určený pro mateřské školy plný her o správné výživě. Jedná se o pohádkový příběh o Evičce a Péťovi, kteří naleznou společně s partou Zdravé 5 cestu ke zdraví. Číst více »
Olivovna :-)

Olivovna :-)

25.03.2019
Olivova dětská léčebna o.p.s. byla založena v roce 1896 manželi Aloisem a Luisou Olivovými s cílem poskytovat dětem zdravotní a sociální služby. I tam si našla cestu naše lektorka Zdravé 5. A jak vše hodnotí nutriční terapeut? Číst více »
Fotocesta

Fotocesta

25.03.2019
Pojďte s námi do MŠ Záboří nad Labem, kde se konal další skvělý výukový program Zdravá 5. Číst více »
Píše nám...

Píše nám...

25.03.2019
Píše nám paní učitelka ze ZŠ Úpice-Lány. A píše nám nadšeně. DĚKUJEME Číst více »
Dobrůtkové Říčany
Přinášíme ve fotografiích dobrůtkový pozdrav ze ZŠ Nerudova Říčany. Snad i vám na chvilku "zavoní" zdravé stravování přes obrazovku PC... Číst více »
Pozdravy ze Stráže pod Ralskem
V prosinci se žáci ZŠ Stráž pod Ralskem - I. stupeň, zúčastnili výukového programu Zdravá 5. Paní lektorka v zábavné dvouhodinovce plné her a soutěží seznamovala žáky s pěti základními zásadami zdravého stravování. Číst více »
To nás těší
Ano, opravdu nás nejvíce těší zpětná vazba od třídní učitelky. Když se program líbí, jsme rádi :) Paní učitelce Šímové děkujeme! Číst více »
Zábava a soutěže
Žáci 4. ročníku ZŠ Josefa Hlávky Přeštice se účastnili besedy „Zdravá pětka“. Číst více »