E-mail zodpovědné osoby
Heslo
Zapomněli jste heslo?;

Novinky z výuky

Doporučení pro všechny
Sříbrný kufřík, usměvavá lektorka a chutné ingredience. I tak by se dalo popsat dopoledne se Zdravou 5 v ZŠ Krhanická Praha. Číst více »
Zkratka DD

Zkratka DD

12.10.2018
Může to být Dětský Domov, nebo Dobrůtkový Den, ale také Další Dávka :) Zkratka DD je prostě TOP! Číst více »
Cinkající smích
Dětský smích a úsměvy mají na rozdávání v MŠ Cotkytle, kde proběhla zdařilá návštěva naší lektorky Jolany. Číst více »
Hodné děti

Hodné děti

14.09.2018
Mateřská škola U Zámku je umístěna ve staré budově vilového typu postavené v klidné vilové čtvrti v Ostravě – Zábřehu. A právě tam se vydala lektorka Zdravé 5 s pohádkovým příběhem. Číst více »
Možnost poděkovat
Dobrý den, ráda bych využila Vaši možnost poslat fotky a zhodnotit akci Zdravá 5. Číst více »
Jiná vůně

Jiná vůně

19.06.2018
V MŠ Krnov bylo a je vždy veselo. Děti vypěstovaly krásné květinové obrázky. Poskládaly barevnou mozaiku, jen ta její vůně byla jiná - zdravější :) Číst více »
Otázky a odpovědi
Jaké jsou zásady zdravého stravování? Co obsahuje správný jídelníček? Jak se připravuje zdravá svačinka? Číst více »
Brouzdaliště

Brouzdaliště

18.06.2018
Skutečné brouzdaliště mají děti v MŠ Opava, Šrámkova. Rozlehlé budovy školky jsou propojeny prosklenou chodbou a obklopeny zahradou se vzrostlou zelení, mnoha herními prvky a ... Číst více »
Pohoštění jak se patří
S létem přichází nejen prázdniny, ale i párty u bazénů. Jak se na vše připravit už vědí žáci Základní školy Skřipov. Číst více »
Skvělá párty, skvělý čas
Kromě dětí v MŠ navštívila v obci Osoblaha naše lektorka i starší žáky základní školy a zkusili si připravit vše potřebné na párty. Číst více »
Osoblaha

Osoblaha

18.06.2018
Osoblaha je obec ležící v okrese Bruntál nedaleko hranic s Polskem. Nachází se zde konečná stanice úzkorozchodné železniční trati vedoucí z Třemešné a také Mateřská škola Osoblaha, kam zavítala lektorka Zdravé 5. Číst více »
Vitamíny ochrání
Vážně tomu tak je! Vitamíny nás ochrání před mnoha nemocemi. Zkuste tedy s chutí jíst každý den zeleninu a ovoce. Číst více »
Zvládneme mnohé
Při učení se Zdravou 5 děti zvládnou vážně spoustu věcí. Nejinak tomu bylo i v MŠ v České Třebové. Číst více »
Zdařilý projekt
Rádi bychom Vám moc poděkovali za Váš projekt. V březnu a v dubnu tohoto roku nás navštívila Vaše lektorka p. Krysličková, která pro naši MŠ představila v 6 třídách projekt Hrátky Zdravé 5. Číst více »
Kultura stolování
Žáci ze ZŠ 1. máje v Hranicích se zúčastnili výukového programu Zdravá 5 a formou her i soutěží se učili zásady správné výživy. Besedovali o důležitosti zdravé výživy v rámci zdravého životního stylu. Číst více »
Čepice z ředkvičky
Rádi bychom Vám touto cestou vyjádřili poděkování za možnost zúčastnit se programu Zdravá 5, který v naší škole proběhl 17. dubna 2018. Byl dětem mile a zajímavě podaný paní lektorkou Magdalénou. Číst více »
Hry a hádanky

Hry a hádanky

14.05.2018
Žáci 1. stupně olomoucké ZŠ Nedvědova si užili vzdělávací program Zdravá 5. Číst více »
Názory žáků a žákyň
V pátek 6. dubna v naší třídě proběhl program „Party se Zdravou 5“. Bylo to spojení teorie – zdravá strava, zásady správného stolování a další zajímavé a užitečné informace. Ve druhé části jsme se aktivně zapojili do přípravy studeného pohoštění. Číst více »
Fotogalerie z mateřinky
Vítáme Vás všechny v malé fotogalerii z akce Zdravé 5, která se konala v MŠ J. Trnky, která sídlí ve městě Frýdek-Místek. Číst více »
Děkujeme za poděkování
Možná to zní podivně, ale opravdu jsme rádi a děkujeme za každé poděkování, za každou zpětnou vazbu. Tentokrát přišla z MŠ Modletice a rádi předkládáme k přečtení ostatním :) Číst více »