E-mail zodpovědné osoby
Heslo
Zapomněli jste heslo?;

Novinky z výuky

Jak bylo ve Voticích
Ve dnech 21. - 22. 11. navštívila naši školku lektorka s programem "Zdravá 5". Číst více »
Po stopách

Po stopách

29.11.2018
Vydejte se s námi po fotografických stopách dobrot programů Zdravá 5, které probíhaly po celý den v Dětském domově Most. Číst více »
Pozitivně naladěni
V praktické škole v Kolíně si děti užily párty se Zdravou 5 a vyrobené pokrmy z našich receptů chutnaly nejen dětem, ale i učitelům. Číst více »
Spokojené školky a školy
I tak zní jeden z našich cílů. Program Zdravé 5 je tu pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o zdravém jídelníčku, nakupování a životním stylu. Za milé poděkování patří díky do MŠ Rabí. Číst více »
S radostí a úsměvem
Děti z MŠ Peškova Barrandov se s radostí a s úsměvem zapojily do "Hrátek se Zdravou 5"... Číst více »
Vysvědčení v říjnu
Děkujeme za kladné hodnocení paní učitelce ze ZŠ Krhanická, Praha 12 - Kamýk. Takové malé vysvědčení už v říjnu nám udělalo radost. Číst více »
Thajská kuchyně
I takového překvapení se mohou dočkat děti při vaření se Zdravou 5. Žáci 13. základní školy Plzeň přivítali lektorku ve školní kuchyňce, kde si skupinky osmáků připravily občerstvení. Číst více »
Radost

Radost

25.10.2018
Vždycky máme radost, když napíše paní učitelka, jak se dětem líbilo se Zdravou 5. Děkujeme velmi za zpětnou vazbu a posíláme do Hradce srdečné pozdravení... Číst více »
Zdravé mlsání
Zdravé mlsání v mateřské škole na Zámečku. Naše mateřská škola Svitavy, Větrná 11, odloučené pracoviště Úvoz, absolvovala vzdělávací program Nadace fondu Albert zaměřený na zdravou výživu a nesoucí název “Zdravá 5“. Číst více »
Doporučení pro všechny
Sříbrný kufřík, usměvavá lektorka a chutné ingredience. I tak by se dalo popsat dopoledne se Zdravou 5 v ZŠ Krhanická Praha. Číst více »
Zkratka DD

Zkratka DD

12.10.2018
Může to být Dětský Domov, nebo Dobrůtkový Den, ale také Další Dávka :) Zkratka DD je prostě TOP! Číst více »
Cinkající smích
Dětský smích a úsměvy mají na rozdávání v MŠ Cotkytle, kde proběhla zdařilá návštěva naší lektorky Jolany. Číst více »
Hodné děti

Hodné děti

14.09.2018
Mateřská škola U Zámku je umístěna ve staré budově vilového typu postavené v klidné vilové čtvrti v Ostravě – Zábřehu. A právě tam se vydala lektorka Zdravé 5 s pohádkovým příběhem. Číst více »
Možnost poděkovat
Dobrý den, ráda bych využila Vaši možnost poslat fotky a zhodnotit akci Zdravá 5. Číst více »
Jiná vůně

Jiná vůně

19.06.2018
V MŠ Krnov bylo a je vždy veselo. Děti vypěstovaly krásné květinové obrázky. Poskládaly barevnou mozaiku, jen ta její vůně byla jiná - zdravější :) Číst více »
Otázky a odpovědi
Jaké jsou zásady zdravého stravování? Co obsahuje správný jídelníček? Jak se připravuje zdravá svačinka? Číst více »
Brouzdaliště

Brouzdaliště

18.06.2018
Skutečné brouzdaliště mají děti v MŠ Opava, Šrámkova. Rozlehlé budovy školky jsou propojeny prosklenou chodbou a obklopeny zahradou se vzrostlou zelení, mnoha herními prvky a ... Číst více »
Pohoštění jak se patří
S létem přichází nejen prázdniny, ale i párty u bazénů. Jak se na vše připravit už vědí žáci Základní školy Skřipov. Číst více »
Skvělá párty, skvělý čas
Kromě dětí v MŠ navštívila v obci Osoblaha naše lektorka i starší žáky základní školy a zkusili si připravit vše potřebné na párty. Číst více »
Osoblaha

Osoblaha

18.06.2018
Osoblaha je obec ležící v okrese Bruntál nedaleko hranic s Polskem. Nachází se zde konečná stanice úzkorozchodné železniční trati vedoucí z Třemešné a také Mateřská škola Osoblaha, kam zavítala lektorka Zdravé 5. Číst více »