Zdravá 5 rozváží dezinfekce po celé ČR

Plné auto krabic s dezinfekcí, najeto stovky kilometrů, nasazený respirátor, předána naděje a důvěra, že pomáháme tam, kde je potřeba. Rozdán úsměv a porozumění.

 

Lektorky ze Zdravé 5 se vydaly opět na své cesty ku pomoci ostatním. Albert daroval Nadačnímu fondu dezinfekce v hodnotě 3 milionů korun. A právě díky našim lektorkám putují stovky a tisíce krabic do dětských domovů, neziskových organizací a také nemocnic.

 

V druhé polovině března jsme zahájili první vlnu distribuce. Dezinfekce aktuálně přivážíme  do 150 dětských domovů a neziskových organizací, jako jsou například charity a azylové domy. Rozjeli jsme se po celé naší zemi.

 

Naprosto skvěle se opět rozběhla stěžejní spolupráce prodejen Albert a našich šikovných lektorek z projektu Zdravá 5. Jsme hrdé na to, že se stáváme již celý rok nedílnou součástí přímé pomoci dětským domovům a neziskovým organizacím. 

 

Také jsme nabídli dezinfekce nemocnicím. Aktuálně je z distribučních center zavážíme do 8 nemocnic. Do každé nemocnice putuje zhruba 1000 ks různých typů dezinfekcí. Do dětských domovů a neziskových organizací rozvážíme různé množství dle potřeb a velikosti jednotlivých zařízení. 

 

V první vlně rozvozu darujeme dezinfekce zhruba za 2 miliony korun a následně v průběhu dubna budeme realizovat závoz číslo 2.  Zde rozdělíme zbylé množství a to do dalších zhruba 100 dětských domovů a neziskovek, které nás kontaktují. 

 

Za materiální dar v podobě dezinfekcí jsme v Nadačním fondu velmi vděční, protože organizacím taková pomoc  ušetří spoustu nákladů i starostí, které kvůli pandemii Covid mají.

 

Zdravá 5 si v každé době najde správné místo. Je vždy připravena pomáhat, a kromě krabic s dezinfekcí předat i úsměv pohledem, když ten skutečný je aktuálně skryt pod respirátorem. Přejeme všem pevné zdraví a než se vrátíme do cestování s kufříkem a výukovým programem, jsme připraveni pomoci tam, kde je potřeba.

 

Tým Zdravé 5

 

 


Zdravá 5 rozváží dezinfekce po celé ČR