Borůvky z Těškovic

Kuchařská soutěž Zdravé 5 už má své vítěze. Na krásné 3. místo dosáhl tým Borůvky z Těškovic. Balíček s odměnou našel tedy své vítěze a holčičky měly velikou radost ze všech cen. S nadšením dáváme prostor pro jejich srdečnou zpětnou vazbu. 

Děkujeme Vám za dárkový balíček, který jsme tento týden obdrželi. Holky měly z celého obsahu balíčku velikou radost, což můžete vidět i na fotkách, které posílám v příloze.

Samy byly překvapené, kolik krásných cen dostaly a taky, že obsadily třetí místo v rámci celorepublikové soutěže, tomu stále nemohly uvěřit :-) Dnes mi říkaly, že už si včera udělaly doma nanuky :-)

 

Všichni jsme si celou soutěž užili, samotné vaření děti moc bavilo. Příští týden plánujeme za dárkový poukaz, který jsme obdrželi, nakoupit občerstvení a udělat si předprázdninovou párty,

takže děti budou opět nadšené. Budeme se těšit, co vymyslíte pro nás v příštím roce.

 

Mějte se krásně a ještě jednou děkujeme,

 

Michaela Tichá

vychovatelka ŠD

ZŠ Těškovice

Milé Borůvky, milá paní vychovatelko. Děkujeme velmi za Váš čas a nadšení a práci a šikovnost. Ještě jednou Vám všem gratulujeme. Na příští školní rok se také už moc těšíme a věříme, že se budeme potkávat se všemi u zdravých svačinek a dobrůtek. 


Borůvky z Těškovic