Potravinová sbírka v prodejnách Albert

Druhý adventní víkend, 4. - 5. 12. 2021,  spojil všechny obchody  Albert stejnou činností. Přijímalo se dobro - konala se POTRAVINOVÁ SBÍRKA. S radostí a pečlivostí na prodejny přišly pomáhat i lektorky Zdravé 5. 

 

Rozdávaly jsme úsměv, letáky i potřebné informace. Přijímaly od zákazníků prodejen dary do sbírky, přání klidných svátků a jistotu, že i ve složité době se lidé umí potkat a myslet na druhé. Velmi si vážíme každého, kdo se u nás zastavil, promluvil, přinesl svůj díl do sbírky. 

 

„Rozhodli jsme se neskončit u darování milionu porcí potravin. Také pro zákazníky jsme připravili možnost darovat v předvánočním čase potraviny pro potřebné. Z celonárodních Sbírek potravin, kterých se účastníme již devátým rokem, totiž víme, že našim zákazníkům není podpora potřebných lhostejná a rádi pomáhají, za což jim patří velké poděkování. Pevně věřím, že mimořádný potravinový dar od nás i našich zákazníků pomůže a ulehčí vánoční období těm, kteří to nejvíce potřebují,“ vysvětluje záměr Jiří Mareček, ředitel komunikace obchodů Albert.

 

Darované jídlo putovalo přímo do několika desítek dětských domovů, neziskových organizací či charit, a také do všech potravinových bank. Pomáhali opravdu všichni, napříč generacemi. Maminka s dětmi přinesla několik balení piškotů a cukru. Mladý student koupil desítky balení těstovin. Starší paní přidala čaj a kávu. Bylo nám nesmírnou ctí být součástí těchto dvou úžasných dnů.

 

Bylo to prostě pěkný! Sledovat a zažít pevnou souhru pracovníků společnosti Albert a zákazníků v našich obchodech. Vědět, že každé balení těstovin, čaje, cukru, rýže …, že každá věc si najde svůj cíl.

 

Děkujeme ze srdce všem, kteří se sbírky zúčastnili - zaměstnancům prodejen, našim lektorkám Zdravé 5, dobrovolníkům z řad organizací. Veliké díky patří hlavně hodným lidem. Zákazníkům, kteří do toho šli s námi a pomáhali. Přejeme krásné Vánoční svátky a do nového roku lásku, klid a porozumění. Potravinová sbírka v prodejnách Albert