Srpen - měsíc zdraví

Srpen, osmý měsíc v kalendářním roce. Měsíc zdraví ve společnosti Albert ČR. Program byl opět zajímavý a nabídl mnoho informací, novinek, tipů a inspirace ke zdravějšímu životnímu stylu. Letos proběhl už čtvrtý ročník zdařilé Roadshow Zdravé 5, která je určena pro zaměstnance ve všech prodejnách i distribučních centrech společnosti Albert. 

 

Lektorka Zdravé 5 Veronika Kopřivová navštívila poslední srpnový týden hornické město Příbram. V supermarketu Albert, ve Školní ulici, ji přivítala usměvavá managerka Michaela Ulrichová. Zaměstnanci se prý už těší na zdravou přestávku, nové informace i slibované dobroty. 

 

V bělostné zástěře s barevným logem Zdravé 5 připravuje Verunka jednoduché, leč zdravé, nikterak drahé a pro oči ladící občerstvení. Podávat bude křupavou granolu, překvapující brownie z červených fazolí a barevné šneky z tortily. Nápoje tu zastupuje osvěžení namixované z pomerančového džusu a vody, které barevně zdobí čerstvé kousky ovoce. 

 

Samotné přivítání začíná osobním představením. Následuje krátký přehled o důležité práci Nadačního fond Albert a Zdravé 5. Prostor dostává i prezentace novinky v podobě aplikace ZDRABERT a připomenutí podzimní akce Bertík. 

 

Ve společné diskusi se všichni pokusí najít pomyslný klíč ke zdraví. Příjemné povídání o zdravé stravě, nakupování a pitném režimu se nese v přátelském duchu a rozhodně se nejedná o neaktivní diktát “co se správně musí”. Vše je protkáno vzájemnou osobní zkušeností se zdravým životním stylem.

 

Téma oboustranné komunikace míří od bílkovin, zeleniny a ovoce, přes nápoje bez cukru, celozrnné potraviny, sladkosti až k neplýtvání jídlem. Na chvilku se také všichni zastaví u informací, jak správně číst etikety na výrobku a porozumět zadaným údajům. Pak přichází tipy na svačinu, recepty a upřímná doporučení, co dál můžeme všichni udělat pro své zdraví. 

 

Připíjíme džusem Albert Fresh, na dobrou náladu a lepší životní styl všech, kteří si díky akci MĚSÍC ZDRAVÍ oprášili své vědomosti, ochutnali naši zdravou svačinu a třeba ještě stihnou s interní aplikaci Běh nasbírat kilometry na podporu dětí z dětských domovů. 

Pro kvalitní život potřebujeme nejen dobrou duševní kondici, ale i fyzičku, spánek,  humor a zdravý životní styl. Věříme, že akce “měsíc zdraví” napomohla všem zúčastněným najít ten správný směr pro hodnotnou cestu k osobnímu zdraví.


Srpen - měsíc zdraví