Třídní hodnocení programu z Rokycan

Dobrý den, posílám hodnocení kolegyň, které v tomto školním roce měly program. Mockrát děkuji za uskutečnění programu.

Ladislava Bečvářová

ZŠ Jižní předměstí Rokycany

 

 

 

1. A

Zdravá 5 - velmi pěkný program. Žáci se dozvěděli mnoho nového, názorné ukázky. Líbilo se nám to všem. Paní lektorka děti zaujala, mluvila nahlas, všechno v pořádku.

 

1. C

Paní měla pěkný projev, děti zaujala a hodně se hlásily. Vše bylo srozumitelné, děti vše pochopily. Aktivity měla pěkné, děti se zvedly z lavic, pracovaly ve skupinách a vytvářely i vlastní svačinu a poznávaly pomocí hmatu ovoce a zeleninu.

 

1. D

Celý program byl dětem podán vhodnou hravou a názornou formou, děti byly aktivní, pracovaly ve skupinkách, sbíraly "pětky". Dětem se program líbil, v závěrečné reflexi dokázaly shrnout základní body programu. Paní lektorku chválím za příjemné vystupování a trpělivost při práci s dětmi.

 

2. B

Paní lektroka byla moc milá, aktivní a komunikativní. Děti s ní ochotně spolupracovaly a ukazovaly i své svačiny ke zhodnocení. Spoustu informací si pamatovaly z loňského roku a dál rozvíjely nové poznatky. Program byl připravený poutavě a hravě. Odměny dětem udělaly radost a i my určitě výukové materiály využijeme v dalších hodinách.

 

2. C

Paní ze Zdravé 5 byla skvělá, děti perfektně zabavila. Spolupracovali i ti, co jindy nechtějí.

Vtáhla je do procesu o zdravém jídle. Děti si zapamatovaly hodně informací, což se potvrdilo při závěrečné reflexi.

 

3. A

Za nás naprostá spokojenost :) program byl skvělý, paní lektorka také :) 

 

3. B

Veliká spokojenost. Program skvělý, přínosný. Děti i nás to bavilo. Paní byla moc milá a měla připravené krásné aktivity a ukázky pro děti. 

 

 


Třídní hodnocení programu z Rokycan