Lektorky Zdravé 5 letos opět vyráží za zaměstnanci do prodejen Albert

Poradíme, jak zabránit přenosu infekce, jak si rozložit jídlo během dne nebo jak vyrobit rychlou a zdravou svačinu. Náš tým zkušených lektorkek Zdravé 5 se proto v měsíci srpnu a první polovině září rozjede přímo do prodejen Albert a vše ohledně zdravého životního stylu osobně se zaměstnanci probere. Tento benefit jsme ve spolupráci s HR odělením firmy Albert připravili pro všechny zaměstnance v rámci měsíce zdraví.

Přímo v zázemí prodejen Albert se odehraje oblíbené školení pod vedením našich lektorek. „Letošní akci jsme zaměřili na prevenci respiračních onemocnění a základy zdravého stravování. Rozdělili jsme ji do dvou hlavních tematických bloků, které na sebe navazují a jsou spolu velmi úzce spojeny,popisuje Alena Paldusová.

Ukážeme a vysvětlíme, jak by měl vypadat vzorový jídelníček pro průměrného muže či ženu a kolik tekutin bychom měli za den vypít. Zaměříme se také na konkrétní produkty a potraviny, které lze koupit ke svačině přímo v prodejně. Nebude chybět ani ochutnávka. Vybrané pokrmy jsou velmi jednoduché na přípravu, chutné, levné a v neposlední řadě splňují zásady správného a vyváženého jídla. Těšit se zaměstnanci prodejen Albert mohou i na domácí moučník ve stylu brownies z červené řepy, zelené smoothie a netradiční pomazánku. Všechny tyto pokrmy mohou představovat ideální pracovní svačinu, snídani nebo i rychlý oběd.

Za všemi zaměstanci se moc těšíme.

Tým Zdravá 5


Lektorky Zdravé 5 letos opět vyráží za zaměstnanci do prodejen Albert