Akce pro zaměstnance prodejny Albert v Příbrami

Pojďte s námi nahlédnout na jednu z prodejen Albert a dozvědět se více, jak taková akce pro zaměstnance probíhá. Naše usměvavá a milá lektorka Zdravé 5 Veronika z Plzně vyjela na prodejnu v Příbrami. V zázemí prodejny nejprve vše připravila a také naservírovala několik zdravých svačinek, které jsme připravili na ochutnávku a hlavně jako inspiraci. Zprvu rozpačité účastníky lektorka obratně zapojila do diskuse na první důležité téma - prevence respiračních onemocnění a tolik diskutované onemocnění covid. Po několika minutách se konverzace samovolně přesunula ke stravování a pitnému režimu.

 

“Vypijte alespoň 2 litry tekutin denně,” tak zněla rada pro všechny přítomné. Následovala zajímavá osvěta formou obrázků, při které si mnozí zopakovali a jiným s překvapením došlo, kolik cukru obsahují různé nápoje a jak správně si pitný režim naplánovat, dodržet a co nejlépe k pití vybrat. 

 

Na řadu přišla degustace zeleného smoothie. Překvapení s lahodnou chutí a nádechem sladkosti, který mu vtiskl přidaný banán. Velkou porci špenátu by v receptu tipoval jen málokdo. Hned první ochutnávkou přítomné zaměstnance Veronika přesvědčila, že příprava zdravé svačiny není nic složitého a zvládne ji opravdu každý. Tato dobrota získala nejlepší hodnocení.

 

Ochutnávkovou štafetu převzal lahodný moučník z červené řepy a lehká zeleninová pomazánka. To vše podnítilo další hovory na téma zdravé životosprávy. Zapomínat bychom totiž neměli ani na odpočinek a kvalitní spánek. Samozřejmě je zdravý i každodenní pohyb.

 

Hodinka se Zdravou 5 měla opravdu rychlé, svěží a dynamické tempo. Obávané strohé doporučení dostalo podobu poutavé diskuse, zajímavých rozhovorů a především důležitých informací o správném životním stylu. To vše s přidanou hodnotou úsměvů, laskomin a přátelské atmosféry.

 


Akce pro zaměstnance prodejny Albert v Příbrami