Zapomněli jste heslo?;

Novinky z výuky

Poděkování za čas
Poděkování pro nás není jen zdvořilost. Vážíme si nejen času, který je věnován na jeho sepsání. Rádi uveřejňujeme milé poděkování ze Světlé nad Sázavou... Číst více »
Agenti Z5

Agenti Z5

28.03.2017
Školu Zdravé 5 si užili žáci základní školy v Hnojníku na Frýdecko - Místecku. Ti starší "zapařili" na Párty, tak se jmenuje náš program pro II. stupeň základní školy. Číst více »
Řekli vše květinou
Lektorka Nikola skvěle odučila ve škole ve Stráži pod Ralskem celý I. stupeň. Číst více »
Vstřícná, milá, odborná a profesionální
... taková byla lektorka Mgr. Radka Drobná. O programu v Základní škole V. Kl. Klicpery nám poslaly následující zprávu :) Číst více »
Překvapené paní učitelky
V Mateřské škole Nad Přehradou proběhla výuka ve formě Zpívánek. Dětem se program velmi líbil. Číst více »
Blanské poděkování
Dobrý den, paní Mitáčková, rády bychom Vám s kolegyní Zlatkou Viktorinovou poděkovaly za velice pěkný program, který jste měla připravený pro naše 2. a 3. třídy. Číst více »
Brána do Pekla
Základní škola Zahrádky je již několik let zapojena do našeho programu, který seznamuje děti se základními zásadami zdravého stravování. Školu najdeme v obci, která je obklopena lesy a rybníky, je bránou do chráněného údolí Peklo. Číst více »
Menu ze Základní školy Žerotínova
V měsíci březnu nás dvakrát navštívila Vaše Zdravá 5 se svým programem - Párty se Zdravou 5. Číst více »
Do posledního lístečku
Při budování správných svalů nejsou děti odkázané jen na zvedání školní tašky či cvičení při hodině tělocviku. Vše je nutno podpořit i vhodným jídelníčkem. Číst více »
Přestávková jména s autogramiádou
Základní škola Otrokovice Trávníky nás mile překvapila v mnoha směrech. Lektorku Michaelu čekalo hned ráno překvapení ve 4. A. Děti i s paní učitelkou Mgr. Gabrielou Belantovou se pochlubily svými svačinkami. Číst více »
Stalo se...

Stalo se...

21.03.2017
Mikoláš Aleš byl český malíř, kreslíř, dekoratér a ilustrátor. Ve Zlíně má svou ulici a v té ulici sídlí základní škola. A tam se to stalo... Číst více »
Bilingvní škola
ZŠ Petra Strozziho obdržela jako první státní základní škola v obvodu Prahy 8 povolení MŠMT vyučovat v anglickém jazyce a zařadila se tak do sítě bilingvních škol. Číst více »
Dobrůtková tečka
I do mateřské školky U Krtečka přitlačila svůj stříbrný vozík lektorka Valerie. Společně s dětmi zjistila, které potraviny jsou zdravé, které méně a které vůbec. Číst více »
Dobrý zvyk

Dobrý zvyk

21.03.2017
Ve středu, 15. března 2017, se otvírala nově zrekonstruovaná prodejna Albert na Velké Ohradě. Přivítat nové návštěvníky přišla i Zdravá 5. Číst více »
Poctivá 5

Poctivá 5

21.03.2017
V Základní škole Bavorov usilují o to, aby žáci věřili sami sobě, vždyť každý člověk je v něčem dobrý. Číst více »
Zpívánky se loučily
V Mateřské škole ve Voticích lektorka Ilona odučila poslední Zpívánky. Ve školce se již těší na nový program - Hrátky zdravé 5. Číst více »
To je náš cíl
myšlenka celého projektu je naučit děti zdravě jíst, a tím jim prodloužit život. Je to cíl, který si Nadační fond Albert stanovil. Číst více »
Přátelé

Přátelé

16.03.2017
Základní škola v Chudeníně není už žádný nováček, co se spojení se Zdravou 5 týká. Jedná se vlastně o přátelství, které začalo už v letech minulých. Číst více »
Stříbrný kufřík plný vitamínů
Otevřená Základní škola na Praze 4 přivítala stříbrný kufřík Zdravé 5 i s jeho majitelkou Valerií. Číst více »
Světlušky, Berušky a Motýlci
... ti všichni už umí tančit na mrkvičkovou písničku a vědí, že ovoce a zelenina se jí 5x denně v množství, které se vejde do dlaně. Číst více »