Zapomněli jste heslo?;

Novinky z výuky

Bez šance

Bez šance

07.11.2017
Mateřská škola Beruška přivítala kuchařku Bertu se stříbrným kufříkem, který byl plný obrázků, ale i skutečného ovoce a zeleniny. Číst více »
Dětská fantazie
Dětská fantazie je zdravá. Už maličké děti ve školce se s její pomocí naučí soustředěnosti, sebeovládání, rozvíjí svoji emoční inteligenci, ale i pružné reakce. Číst více »
Zdravý listopad
Každý měsíc by měl být zdravý. Plný zeleniny, ovoce, sportu a úsměvu. Tak vítejte tedy ve zdravém listopadu, který nastal v MŠ DOMAMIL. Číst více »
Pochvala od pana ředitele z Holandska
Velký zájem o program Hrátky Zdravé 5 projevil během návštěvy Prahy pan Marc Croonen, ředitel komunikace Aholdu z centrály v Holandsku. Číst více »
Kuchařka Bětka
navštívila s programem Zdravá 5 MŠ Velíšská ve Vlašimi. Číst více »
Vařilo se ...

Vařilo se ...

01.11.2017
Možná si někdo řekne, že bez ohně není opravdové vaření, ale opak je pravdou. Vytvořit studenou dobrotu umí jen skuteční mistři, kteří prošli školením Zdravé 5. Číst více »
Liberecké děti
Mezi liberecké děti zavítala lektorka Zdravé 5 Milena Johnová. Číst více »
Pozdrav z Kladna
Milé poděkování přišlo z Mateřské školy Kladno. S radostí se dělíme o pochvalu. Číst více »
Festival plný nadšení
Minulý týden se Zdravá pětka zúčastnila moc pěkné akce v Chebu. Akce se jmenovala "Seznamte se". Číst více »
Děti vzpomínají na Péťu a Evičku
Program hrátky Zdravé 5 se dětem moc líbil. Byly nadšené a moc si to společně s lektorkou Ilonou Výtiskovou užily. Číst více »
Dobrý den se Zdravou 5
Dobrý den, tímto bychom ještě jednou chtěli poděkovat za poskytnutí programu pro děti. Číst více »
Příprava dětí na dny příští
Vytvořit u dětí hezký vztah k přírodě, ale i k sobě samým a ostatním dětem. Připravit je plynule na vstup do školy a dále společnými silami vytvářet příjemné prostředí nejen pro ně, ale i pro rodiče a zaměstnance školy. Číst více »
Děkujeme za zpětnou vazbu
Program byl velmi hezky zpracován, žáci se zábavnou formou dozvěděli spoustu nových informací a ti starší si je připomněli a zopakovali. Číst více »
Informace zachraňují zdraví
Školáci z Nového Jičína si už převzali vysvědčení za zdravou stravu. Číst více »
Snadno a rychle
I školáci z Vávrovic na Opavsku už ví, jak snadno a rychle si připravit zdravou svačinu. Číst více »
Pomůcky ze semináře Zdravé 5 děti baví
Jen několik dní po absolvování našeho vzdělávacího semináře vyzkoušeli v pražské mateřské školce Podbělohorská výukové pomůcky Zdravé 5. Součástí sady, kterou dostávají učitelé od nás zdarma, je i manuál s desítkami nápadů na jejich využití. Číst více »
Překvapená Valerie
Ve škole Ječná se objevila lektorka Valerie poprvé a byla velmi překvapená. Děti byly velice zvídavé a program Hrátky se Zdravou 5 je skutečně bavil. Číst více »
Všechno dobře dopadne
V každé pohádce všechno dobře dopadne. A stane se tak i v příběhu Evičky a Péti, když ten kluk poslechne chytré děti. Číst více »
Rady pro Péťu
Nový program Zdravé 5 pro děti v mateřských školách je prostě skvělý. Číst více »
Ptačí budky

Ptačí budky

12.10.2017
Krásný a originální nápad realizovali v Mateřské škole Zahradní. Na celou zeď umístili nádherně barevné budky pro ptáčky. Číst více »