Zapomněli jste heslo?;

Novinky z výuky

Za poděkování děkujeme
Protože zpětná vazba je velmi důležitá. A spokojenost chytrých dětí, které se naučí více o zdravé stravě, patří mezi cíle našich lektorů. Číst více »
Zelenina dětem chutná
A je to pravda. I žáci ze ZŠ a MŠ Svébohov o tom přesvědčili naši lektorku Jolanu, která za nimi přijela se stříbrným kufříkem Zdravé 5. Číst více »
Skvělý přístup
Skvělý přístup je pro naše lektory ze Zdravé 5 základ. Poděkováni od pana učitele vždy potěší. Jedno takové rádi předkládáme. Číst více »
Energie od dětí
A takové děti Vám dají mnohé. Více, než čekáte :) Číst více »
Projdeme se pohádkou
Těšíme se na všechny děti, které s námi půjdou do pohádky. Stejně, jak tomu bylo i v Mateřské škole Votice. Zdravá 5 je program určený pro mateřské školy plný her o správné výživě. Číst více »
Přání pro radost
Přišlo nám přání a my posíláme přes kopce veliké díky :) Číst více »
Důležité P.S.
V prosinci se i žáci I. stupně Základní školy Stráž pod Ralskem zúčastnili našeho výchovně vzdělávacího programu Zdravá 5 Nadačního fondu Albert. Číst více »
Radost před Vánoci
Těsně před Vánoci se dostala jedna z našich lektorek do ZŠ Dolákova. Všichni žáci se už těšili na Vánoce a nechtěli se moc učit. Číst více »
Poslání

Poslání

21.12.2017
Posláním rodinného centra Provázek je podpořit hodnotu a nezastupitelnou roli rodiny ve společnosti. Poskytujeme rodičům s malými dětmi možnost načerpat síly po stránce duševní, duchovní i fyzické. Číst více »
Když fotky vypráví...
Krásné fotografie poslaly děti z Mateřské školy Nástupní v Ostravě. Číst více »
Pozdrav z Loštic
Děkujeme za pozdrav paní ředitelce z Mateřské školy Loštice. Číst více »
Zdravá párty

Zdravá párty

15.12.2017
Také školáci z Bohuslavic si vyzkoušeli připravit Párty se Zdravou 5. Číst více »
Vítejte v Moravskoslezském kraji
Opava je statutární město v Moravskoslezském kraji. A právě zde stojí Základní škola Mařádkova, kam dorazila lektorka Zdravé 5 se svým kufříkem :) Číst více »
Aktivní komunikace
Škola má především podporovat aktivní komunikaci mezi žáky, upevňovat sociální vazby, starší spolužáci by měli být příkladem těm mladším žákům naší školy, měli by být těmi správnými vzory . Číst více »
Učitelky tančily i zpívaly
Zdravá 5 po celý měsíc listopad jezdila po mateřských školách v Karlových Varech a zajela i do Olšových vrat. Číst více »
Básnička na konec
Zdravá 5 s pohádkou o Evičce a Péťovi zavítala do MŠ v Ostravě Kunčičkách. Číst více »
Učení je skvělá zábava
V listopadových dnech zavítala lektorka s programem Hrátky Zdravé 5 i do Havlíčkova Brodu. Číst více »
Kulihrášci z Prahy
Za třídu Kulihrášků bych chtěla poděkovat za krásně a především naučně strávený čas. Myslím, že si děti dobře uvědomily, jaké potraviny jsou zdravé a jaké bychom neměli tak často jíst. Číst více »
Ve znakové řeči
Návštěva Základní školy logopedické Liberec byla velká a velice zajímavá zkušenost. Jedná se o jedinou školu tohoto zaměření v Libereckém kraji. Do školy jsou přijímány děti, které mají vážnější poruchy řeči nebo různý stupeň sluchového postižení. Číst více »
A tak to má být
Jak probíhal program Zdravé 5 v Mateřské škole Klamovka, Podbělohorská, Praha 5, se můžete podívat na fotografiích ze třídy Dráčci. Číst více »